Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Як вибрати розкладні крісла для дому?

Як вибрати розкладні крісла для дому?

Створити гармонійний та комфортний інтер’єр в кімнаті допомагають різні предмети. Оформити приміщення надзвичайно просто, якщо воно просторе та велике. Однак, сучасне житло не завжди відрізняється габаритами. Створити затишок в маленькій кімнаті допомагають багатофункціональні меблі.
Як вибрати розкладні крісла для дому?

Для невеликих квартир та гостинних господарів прекрасним варіантом вважаються розкладні ліжка-крісла https://www.mebelok.com/uk-ua/mjakayaki-krisla/filter-20-5480/. Такі предмети в домашньому інтер’єрі виконують різні функції: в кріслі зручно сидіти з чашкою чаю, дивитися телебачення чи читати книжку, а на ніч його можна розкласти, створивши тим самим комфортне спальне місце.

Тип розкладного крісла

Розкладні крісла мають безліч переваг. Самими важливими вважаються багатофункціональність, компактність, практичність, доступність трансформації, різноманітність дизайнів та моделей. Користуватися меблями даного типу завжди зручно, однак саме від типу залежить ступінь комфорту та практичності.

Самими популярними розкладними кріслами вважаються:

  • Дитячі моделі, які встановлюються в кімнату дитини, віком 3-12 років. Розкладні крісла – практичний варіант, адже в складеному вигляді вони забезпечують достатньо вільного простору для ігор. Моделі розкладних крісел для дитячої кімнати вирізняються яскравим дизайном, високою міцністю, легкістю розкладання. Для маленьких користувачів доцільно вибрати моделі з високими підлокітниками, які захистять дитину від падіння.
  • Класичні моделі, які вважаються практичним варіантом для підлітка чи дорослого. Це чудове рішення в умовах обмеженого простору чи при необхідності створити додаткове спальне місце для гостей. Як правило, такі дизайни не мають підлокітників, а також вирізняються мобільністю: при необхідності розкладне крісло можна перенести в любу кімнату.
  • Розкладачки – моделі, створені спеціально для дачі. Дуже часто їх використовують в умовах малогабаритної квартири. Основна відмінність – відсутність масивного каркасу.
  • Пуфики – посадочне місце без спинки та підлокітників, яке при необхідності може трансформуватись в додаткове спальне місце. Такі моделі, як правило, використовують в якості доповнення м’якого комплекту.

Внезалежності від типу дизайну розкладні крісла можуть оснащатися різним механізмом трансформації. Надійними варіантами вважаються єврокнижка, акордеон, дельфін. Спеціалісти компанії Мebelok рекомендують вибирати розкладні крісла не тільки по зовнішності, а й в залежності від механізму розкладки, типу каркасу, виду наповнювача, матеріалу оббивки, тощо.1