Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Як зробити ставку на футбол: поради новачкам та досвідченим беттерам

Як зробити ставку на футбол: поради новачкам та досвідченим беттерам

Футбол — найбільш популярний вид спорту серед любителів ставок. На цю дисципліну припадає не менше 40% ринку букмекерських парі.
Як зробити ставку на футбол: поради новачкам та досвідченим беттерам

Переважна більшість аналітиків «кар'єру» розпочинає з прогнозування матчів УПЛ, АПЛ, Ліги націй УЄФА, світового чемпіонату та інших рейтингових турнірів.

Нижче ми підготували матеріал, в якому докладно розповімо, як зробити ставку на футбол правильно, в якості прикладу взявши пропозицію Parimatch. Здається, причини такого вибору є очевидними, адже це технологічний, надійний і перший легальний букмекер України. Сервіс охоплює найбільшу лінію футбольних подій, пропонуючи не менш вражаючий розпис результатів та незмінно топові коефіцієнти.

Ставки на футбол — з чого почати

Щоб оформити прогноз на футбол, необхідно відкрити ігровий рахунок на ресурсі перевіреної беттинг-компанії. Як вище з'ясували, на цю роль підходить бренд Паріматч. Процедура аутентифікації на офіційному сайті оператора інтуїтивно проста, вимагаючи виконати мінімум дій:

  • перейдіть на майданчик букмекера;
  • натисніть «Реєстрація» у верхній частині сторінки;
  • заповніть анкету із трьох полів;
  • підтвердьте згоду з договором оферти;
  • завершіть автентифікацію.

Коли поповните депозит, не забудьте скористатися вітальним бонусом для нових клієнтів, подвоївши внесену суму.

Які прогнози можна робити на футбол

Розпис Parimatch дає можливість поставити на основний і подвійний результат, тотал, фору, точний рахунок, статистичні змінні на кшталт ударів у площину воріт, офсайдів, кутових, результатів по таймах і т.д. Для знакових чемпіонатів кількість запропонованих ринків перевалює за 400 виборів, а крім прематч та лайв ставок, доступні довгострокові парі. Наприклад — переможець групи, вихід у плей-офф, гонка очок, кому дістанеться золото, чий бомбардир буде кращим, ін.

Останні рекомендації

Будь-яка ставка на футбол має бути обдумана та зважена. Тільки у випадку, якщо ви вмієте контролювати банк згідно з ризик-менеджментом, граєте відповідально, а в ідеалі ще й дотримуєтеся конкретної стратегії, не порушуючи її правил, прогнози принесуть не лише враження, а й матеріальну вигоду. Зрозуміло, що також потрібно мати терпіння, оскільки виключно на дистанції є шанс обіграти букмекера. Безсистемні виграші, які трапляються за велінням удачі, а не як результат скрупульозного аналізу — не показник. Якщо цього не розуміти, марнування банку задарма гарантовано!1