Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Як вибрати приціл нічного бачення?

Як вибрати приціл нічного бачення?

Що таке приціл-оптика з нічним баченням? Це такий пристрій, який за допомогою інфрачервоного прожектора та оптичного перетворювача виявляє навколишні предмети.
прилад нічного бачення

Приціли нічного бачення купують для різних цілей і вони бувають різних видів. Найчастіше пристрої використовуються для організації полювання в нічний час, для спостереження у військових та мирних цілях. На ринку можна знайти безліч моделей приладів, які відрізняються між собою характеристиками, але абсолютно їх можна активно використовувати.

Різновиди оптики для нічного бачення

Умовно оптичні прилади можна поділити на такі види:

  1. Прилади початкового рівня – дозволяють розглянути об'єкти на невеликій відстані. Такі оптичні прилади коштують найдешевше.
  2. Пристрої середнього рівня – мають підвищену дальність. Може працювати автономно тривалий час.
  3. Професійне обладнання – має максимальну дальність, може працювати автономно близько сімнадцятої години. Така оптика коштує дуже дорого.

Прилади для нічного бачення бувають цифровими та електронними. Електронні пристрої використовуються вдень або під час сутінків, оскільки працюють із матрицями заданого дозволу. Цифрові відмінно підходять для ночі та в умовах поганої видимості. Вони дуже популярні, оскільки проектують картинку на плівку і зображення виходить дуже чітке.

Де використовують приціли для нічного бачення?

Сучасні прилади дуже функціональні, вони посилюють кольори об'єктів. Вони мають інфрачервоний освітлювач далекої дії, передають зображення у різних палітрах кольорів, можуть збільшувати зображення втричі. Пристрій може бути оснащений wi-fi модулем і функцією підключення USB-джерела автономного живлення.

Прилади активно використовуються у таких сферах:

  1. Охорона об'єктів. Для контролю важливих об'єктів прилад дасть змогу розглянути сторонніх людей в абсолютній темряві.
  2. Полювання. Багато тварин ведуть активний спосіб життя саме вночі, прилад дозволить виявити видобуток у темну пору доби.
  3. Пошуково-рятувальні роботи. Вночі прилад полегшить пошук людей або техніки, що зникли. З його допомогою можна контролювати територію.
  4. Військові умови. Для військових оптичний прилад зазвичай поєднується зі зброєю, що допоможе вчасно зробити точний постріл.

Основною перевагою приладом нічного бачення є те, що вони значно збільшують зображення, ніж інші прилади для спостереження.

Приціл нічного бачення: https://topoptics.com.ua/uk/pricely-nochnogo-videniya/.1