Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Як робити ставки в БК Париматч Україна

Як робити ставки в БК Париматч Україна

Як робити ставки в БК Париматч Україна

Букмекерська контора Париматч — одна з найстаріших БК України. Вона розпочала свою роботу на початку 90-х, а після відновлення легального статусу грального бізнеса першою отримала ліцензію на приймання ставок. Укладати парі в Париматч Україна можуть всі особи, які досягли 21-річного віку та не мають законодавчих обмежень на участь в азартних іграх.

Букмекер приймає ставки на офіційному сайті, його мобільній версії та в додатках. Скористатися ними можуть усі клієнти БК. Мобільна версія та додаток Париматч в Україні нічим не поступаються повнорозмірному сайту в частині функціональності, зате завантажуються швидше та мають зручніший інтерфейс. Тому користуватися ними на телефоні зручніше.

Додаток Parimatch скачати можна на Андроїд та iOS

Найкращий спосіб робити спортивні ставки в БК Париматч з телефону — мобільний додаток, який працює на пристроях під керуванням ОС Android та iOS. На айфон програму Parimatch скачати простіше, оскільки вона наявна у магазині застосунків App Store. Достатньо перейти на сторінку її завантаження, запустити встановлення та дочекатися його завершення.

Щоб завантажити застосунок на Андроїд, потрібно спочатку дозволити встановлення програм з невідомих джерел. Зробити це можна у налаштуваннях безпеки. Після цього слід перейти на сайт букмекера та відкрити розділ з додатками або натиснути кнопку спливного повідомлення. Файл у форматі APK буде завантажено та збережено. Коли скачування Parimatch завершиться, можна запускати встановлення застосунку та відкрити його після закінчення інсталяції.

Як зробити ставку через додаток Париматч

Завантаживши додаток на телефон, можна відкривати його, щоб увійти до особистого кабінету або зареєструватися. Якщо на балансі немає коштів, слід також поповнити рахунок. Після цього, щоб зробити ставку на спортивну подію, потрібно:

  1. Перейти до розділу «Топ» або «Спорт», щоб знайти цікаві події для укладання парі.
  2. Обрати потрібну гру в списку обраних або у загальному каталозі, вказавши вид спорту, країну та турнір.
  3. Перейти до повного розпису матчу, натиснувши на імена суперників.
  4. Обрати в розписі потрібний результат та додати його до купона, натиснувши на значення коефіцієнта.
  5. Перейти до купона, натиснувши для цього жовту кнопку внизу.
  6. Перевірити правильність доданих результатів, ввести суму ставки та підтвердити її укладення.

Якщо цікавить не ординар, а експрес, алгоритм буде аналогічним. Єдина відмінність полягає в тому, що після додавання першої події потрібно перейти не до купона, а знову відкрити лінію та обрати інші ігри. Коли всі бажані результати будуть додані, треба відкрити купон, вказати суму ставки та укласти парі.1