Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Як правильно заправляти Elf Bar RF350?

Як правильно заправляти Elf Bar RF350?

Як правильно заправляти Elf Bar RF350?

Один з найважливіших моментів в експлуатації картриджних pod-систем — це заправка картриджу рідиною. Щоб зробити її правильною, необхідно дотримуватися рівно дві речі:

  1. Вибирати рідину не дуже в'язку і не дуже рідку — це залежить від співвідношення PG\\VG. Зазвичай для таких POD-систем береться рідини з співвідношенням 70\\30, рідше — 50\\50.
    Гарним вибором буде лінійка elf bar liq lux, яку відрізняє різноманітність екзотичних смаків.
  2. Заправляти рідину потрібно не повністю, а залишивши вільними 0.1-0.2 мілілітра.

Після заправки необхідно струсити картриджі і поставити його вертикально на хвилин 5-10 — так рідина витіснить бульбашки повітря поруч з випарником і оживляти його, що підвищить шанси картриджа на виживання. Для нових картриджів робити це обов'язково. Насправді, радимо заздалегідь заправляти картриджі вашою улюбленою рідиною, щоб вони полежали якийсь час (ніч, наприклад, перед роботою).

Зверніть увагу на лінію заправки ельф бар рф 350: не дозволяйте опускатися рідини нижче цього рівня (нижче круглих отворів у випарнику).

Як користуватися пристроєм

Дотримуйтесь наступних правил:

  • Виймайте картридж акуратно і як можна рідше, щоб зайвий раз не розхитувати кріплення.
  • Чи не викурюйте картридж повністю, залишайте хоча б 0.1 мл рідини — так ви зможете уникнути того, що «спалите» випарник.
  • Не залишайте пристрій у вертикальному положення картриджем вниз довгий час. Звичайно, рідина не витече, але, можливо, випарник «візьме» в себе більше рідини, через що буде «булькати» при палінні і плюватися.

Рішення поширених проблем на Elf Bar RF350

Можуть зустрітися наступні проблеми і у них може бути кілька рішень:

1. Картридж плюється і обпікає губи. Змініть рідину на більш густу, а також не варто заправляти картридж повністю, використовуючи його ресурс. Затягуйтеся не сильно, ледь вдихаючи і при палінні тримайте пристрій горизонтально під кутом.

2. При курінні Elf Bar RF350 блимає лампочка, але пара не йде. Спрацювала система захисту або пристрій розряджено. Швидше за все, під картриджем скупчився конденсат — його необхідно прибрати за допомогою ватної палички, адже він заважає контакту. Якщо проблема повторюється, то використовуйте новий картридж. Знову не те, навіть пристрій заряджено? Значить, його кінець вже прийшов. Можна викидати.

3. Пристрій дуже повільно заряджається. Вхідний струм для Elf Bar rf350 виробник обмежив до 1 Ампер, що досить багато для подібної pod-системи. Якщо ж ваш пристрій заряджається близько години, то перевірте адаптер живлення (на «блоці живлення» буде графа «output», простежте, щоб характеристики його були або «5V\\1A», або вище). Якщо зміна адаптера не допомагає, змініть шнур. Знову не те? Значить пристрій бракований.

4. Кріплення не тримає картридж. Тут допоможе тільки кмітливість. Хтось ущільнює картридж, щоб він вставлявся щільніше. Хтось використовує ізоляційну стрічку або скотч, щоб здавити корпус. Однак, коли кріплення слабшають — це перший дзвіночок до того, що треба підшукувати новий пристрій.

Індикація світлодіодів на Elf Bar RF350

Світлодіод на дівайте не відрізняється якимись особливими функціями і такий же, як У інших капсульних POD-систем. Отже, світлодіод:

  • Плавно загоряється при затягуванні, а коли гасне після затягування — показує рівень заряду батареї. Чим швидше блимає-тим менше зарядки залишилося.
  • При курінні блимає пару раз, але пар не йде — замикання в випарнику, поганий контакт з картриджем або розряд.
  • При повній зарядці, будучи підключеним до неї, не горить.


1