Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Як правильно вибрати срібні обручки?

Як правильно вибрати срібні обручки?

Як правильно вибрати срібні обручки?

Обручки срібні дуже популярні зараз серед молоді, а також їх часто носить старше покоління. Прикраси дуже люблять за різноманітний дизайн, можливість інкрустування каміння (як штучного, так і натурального), можливість створення незвичайних форм завдяки зручності металу в роботі.

Купити срібний перстень з авторським дизайном ви можете на сайті «Єва Сільвер». Це майстерня, яка виробляє різноманітні прикраси в основному із срібла із вставками із золота. В інтернет-магазині представлено майже чотири з половиною сотні моделей каблучок як із класичними, так і футуристичними дизайнами.

Як вибрати розмір обручки

Найголовніше у виборі срібної обручки – це розмір. Неправильно підібраний розмір призведе до того, що прикраса швидко зноситься, втратить вигляд, носити її буде незручно. Також збільшується ризик втратити прикрасу.

Звичайно, завжди можна віддати кільце в майстерню та збільшити (або зменшити його). Але є низка нюансів.

  • По-перше, можлива зміна лише на 0,5-1 розмір в обидві сторони без втрати зовнішнього вигляду прикраси.
  • По-друге, якщо прикраса рясно всипана камінням, має авторський дизайн, змінити його розмір, не заподіявши пошкоджень, набагато складніше.

Щоб виміряти розмір свого пальця, необхідно взяти ниточку і обернути її навколо пальця там, де плануєте носити кільце. «Кільце», що вийшло, не повинно легко зісковзувати або здавлювати палець. Виміряйте за допомогою лінійки отримане коло і поділіть його на 3,14 – це і є ваш розмір пальця. Більш точно можна виміряти свою окружність пальця за допомогою спеціального інструменту, який є у ювелірів та офлайн продавців прикрас.

Кільця для різних пальців

Кільце зі срібла для довгих і тонких пальців може містити розсип («доріжку») з дорогоцінного каміння або етнічні візерунки. Широкі обручки можуть компенсувати довгі тонкі пальці.

Короткі пальці найкраще прикрасити кільцями зі вставками в ограновуванні «груша», «маркіз», «овал». Також на коротких пальцях добре виглядає прямокутний смарагд – це буквально безпрограшний варіант. Тонкі обідки на кільці також чудово зіграють на коротких пальцях.

Широкі пальці рук найкраще прикрашати кільцями з великим камінням. Не варто думати, що широкі пальці можна легко компенсувати вузькими кільцями – такі прикраси, навпаки, виділяти ширину пальців. Асиметричні кільця, а також срібні кільця з гравіювання добре виглядають на широких пальцях.

Де купити кільця зі срібла?

Купити срібні парні обручки або інші прикраси недорого ви зможете на сторінках сайту «Єва Сільвер». Це майстерня, яка займається виготовленням прикрас переважно зі срібла з інкрустованим камінням та вставками із золота. На сайті представлено понад 400 моделей каблучок. Серед них є навіть дитячі моделі для дівчаток та шлюбні парні обручки. Вартість прикраси становить від 300-400 гривень за найскромніші моделі до 1,5 тисячі гривень за найвишуканіші каблучки.

Доставка здійснюється «Новою поштою», а оплатити покупку можна онлайн ще під час замовлення або при отриманні посилки. При замовленні прикрас на суму від 2 тисяч гривень у подарунок ви отримуєте безкоштовну доставку у відділення, а при покупці продукції на 5 тисяч гривень та більше – безкоштовна доставка кур'єром до дверей.

Замовляйте товар через кошик сайту або безпосередньо у менеджерів за номером телефону +38 (073) 925-5-925.1