Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Вивчаємо граючись: топ-6 найцікавіших ігор англійською для дітей

Вивчаємо граючись: топ-6 найцікавіших ігор англійською для дітей

Вивчаємо граючись: топ-6 найцікавіших ігор англійською для дітей

Процес вивчення іноземної мови іноді стає виснажливим для викладачів і батьків, та нудним для малюків. Проте варто поєднати навчання з розвагою, як дітям відразу стає цікавіше. В невимушеній ігровій формі легше засвоюється лексика, є можливість удосконалити вимову та покращити навички сприйняття на слух.

Easy and Fun — pуханки для найменших

Малюкам 3-6 років сподобаються рухливі ігри, де повторюються прості слова та дії. Так діти не тільки запам'ятовують нові слова чи вирази, але й тренують увагу, мислення і спостережливість.

Deception

Ведучий називає одну дію, одночасно виконуючи іншу. Наприклад, говорить Jump! (стрибати), а сам присідає. Завдання гравців — виконувати саме ту команду, яка озвучена. Аналогічним способом можна вивчати частини тіла. В цьому випадку ведучий говорить ear (вухо), а доторкається до nose (ніс). Маленькі гравці повинні бути уважними, щоб вказувати на ті частини тіла, які були названі англійською.

Run or Freeze

Весела командна гра для дошкільнят та учнів початкових класів. Ведучий говорить «Run!» і гравці починають бігти. Після команди «Freeze!» учасники зупиняються в позі якоїсь тварини чи предмету. Задача ведучого — відгадати, який об’єкт зображує кожен учасник, ставлячи запитання: «Are you a bird..?» («Ти пташка?»), «Are you a sun..?» («Ти сонце?»). Діти відповідають «Yes, I am» (Так) або «No, I am not» (Ні). З допомогою цієї гри можна вивчати слова на будь-яку тематику: їжа, професії, транспорт та інші.

Освітній центр Grade запрошує дітей 6-12 років до навчання на курсі англійська для дітей в Києві з можливістю отримати міжнародний сертифікат від University of Cambridge.

Witty and Exciting — захоплюючі ігри для школярів

Учні молодших та середніх класів мають більший словниковий запас, тому їм можна запропонувати складніші правила гри.

Say More

Одна з найпопулярніших ігор англійською для школярів, яка змушує учнів бути максимально зосередженими. Рекомендована кількість учасників — 5-8. Перший гравець називає слово, наступний учасник повторює це слово і додає своє. Третьому гравцю необхідно спочатку назвати слово першого учня, потім другого, а після цього сказати своє слово і так далі. 

Процес гри виглядає наступним чином. Припустимо, що діти називають слова на тему Fruits (фрукти):

 • Перший учасник: apple (яблуко). 
 • Другий учасник: apple, pear (яблуко, груша). 
 • Третій учасник: apple, pear, banana (яблуко, груша, банан). 
 • Четвертий учасник: apple, pear, banana, plum… (яблуко, груша, банан, слива...)

Для ускладнення завдання можна називати слова на різну тематику або провести два кола. Той, хто помиляється, вибуває з гри. У фіналі залишиться найуважніший учасник.

Difficult Word

Суть гри полягає в тому, що потрібно називати слова обраної теми, причому наступне слово повинне починатися на ту ж літеру, на яку закінчується попереднє слово. 

Наприклад, гравці обирають тематику Professions (професії). Перший гравець говорить Actress (акторка), наступний повинен назвати професію яка починається на останню букву попереднього слова (буква - S) — Scientist (вчений). Далі необхідно називати професію на букву T — teacher (вчитель). Учасники, які не можуть продовжити ланцюжок, вибувають з гри. Виграє той, хто останнім назвав слово. 

Useful and educative — інтелектуальні головоломки для тінейджерів

З підлітками можна грати в ігри на повторення лексичних одиниць та правил з граматики. Головне — оригінальний підхід та цікаві ідеї.

Who am I? 

Ведучий зображує відому людину, це може бути письменник, політик, вчений. Гравці намагаються вгадати, хто перед ними, по черзі ставлячи запитання:

 • Are you a male (female)? (Ви чоловік (жінка)?)
 • Are you a singer (dancer, actor)? (Ви співак (танцюрист, актор)?)
 • Are you a historical figure? (Ви історична постать?)
 • Are you young (old)? (Ви молодий (старий)?)
 • Are you alive now? (Ви зараз живий?)
 • Are you considered beautiful (handsome)? (Вас вважають красивою (красивим)?)

Ведучий відповідає лише «Yes» або «No». Переможців може бути двоє: гравець, який перший вгадає персонажа, або учасник, котрий задасть більше граматично вірних питань.

Two Truths, One Lie

Один з учасників називає три факти про себе, з яких два це правда, а один — брехня. Факти можуть бути найрізноманітніші:

 • I can speak three languages fluently (Я вільно говорю трьома мовами).
 • I've never seen any of the Star Wars movies (Я ніколи не дивився жодного фільму «Зоряні війни»).
 • I still own a huge collection of Barbies (Я досі маю величезну колекцію Барбі).
 • I am deathly afraid of spiders (Я смертельно боюсь павуків).
 • I have 18 first cousins (У мене 18 двоюрідних братів та сестер).

Інші гравці повинні відгадати, які факти істина, а що обман. Гра не лише покращує розмовні навички, але й допомагає більше дізнатись одне про одного.

Let's Play Together!

Бажаєте, щоб ваша дитина вчила англійську мову легко та швидко? Завітайте до Grade Education Centre! Тут немає зубріння чи сухого матеріалу. Лише дбайливо розроблені програми, які враховують вікові особливості розвитку кожної дитини. Вивчаймо англійську разом весело та ефективно!1