Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Види пластичних операцій

Види пластичних операцій

Види пластичних операцій

Пластична хірургія постійно розвивається, тож кількість операцій, які можуть виконувати сучасні спеціалісти, набагато більша, ніж їх було ще 10 років тому. Давайте дізнаємось, на які види діляться всі пластичні операції та які характеристики й особливості вони мають.

Мамопластика

Мамопластика – це операція, яка проводиться на молочних залозах. Це може бути як збільшення, так і зменшення грудей. Головна причина проведення процедури – зміна форми та розміру грудей, надання їм привабливості, підкреслення об'ємів тощо.

Серед основних показань до процедури:

  • втрата форми та об'єму грудей, яка часто настає в результаті вагітності чи лактації;
  • фізичний дискомфорт та ускладнення, які виникають через великий об’єм грудей;
  • асиметрія грудей;
  • провисання молочних залоз, яке може з'явитися після лактації чи з віком;
  • відновлення об'єму після видалення молочної залози.

Пластика обличчя

Багато представниць прекрасної статі хочуть змінити бодай щось у своєму обличчі. І це не обов'язково мають бути кардинальні зміни, достатньо невеликої процедури, яка зробить відображення у дзеркалі досконалим.

Пластика обличчя в свою чергу поділяється на кілька видів:

1. Підтяжка шкіри. З віком шкіра втрачає еластичність та починає провисати, на обличчі з'являються глибокі зморшки, яких неможливо позбутися косметичними засобами. У такому разі необхідна підтяжка обличчя.

2. Ринопластика. Операція, направлена на зміну форми носа. Може бути як естетичною, так і лікувальною у разі травми носової перегородки.

3. Зміна форми та об'єму губ. Дозволяє прибрати асиметрію, збільшити розміри губ та прибрати дрібні дефекти.

Пластика живота

Зайві сантиметри не тільки впливають на естетичне сприйняття фігури. Велика вага також призводить до появи різних захворювань та погіршує загальний стан організму. У такому разі рекомендовано проводити окрему операцію, яка відноситься до категорії «Пластика живота», ліпосакцію.

Вона спрямована на відкачування жирових відкладень за допомогою використання ультразвукового обладнання, лазера чи вакууму. У результаті вдається позбутися зайвих кілограмів та відновити жіночність і плавність силуету.

До пластики живота належить також абдомінопластика. Вона направлена на те, аби підтягнути м'язи та прибрати зайву шкіру, яка з'являється в результаті різкого схуднення.

Детальніше дізнатися про кожен із перерахованих видів пластичних операцій можна тут. Завчасно визначитеся з тим, з якою метою планується хірургічне втручання: естетичної, реконструктивної, лікувальної тощо. Обов'язково дослухайтесь усіх рекомендацій спеціаліста. Вже на першій консультації пластичний хірург зможе визначити доречність та необхідність процедури та описати хід подій та правила підготовки до нього.1