Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » ТОП-3 найпопулярніші моделі браслетів

ТОП-3 найпопулярніші моделі браслетів

ТОП-3 найпопулярніші моделі браслетів

Ювелірні прикраси на руку відомі з давніх-давен. Якщо раніше браслети слугували оберегом, то зараз вони стали гармонійним доповненням як повсякденних, так і вечірніх образів. Купити браслет, жіночий або чоловічий, доволі складно, зважаючи на широкий асортимент. Тож варто зосередитися на моделях, які залишаються в моді не один рік, тож гідні поповнити базовий ювелірний гардероб.

ТОП-3 найпопулярніші жіночі браслети

Кожна колекція ювелірних прикрас — спільна робота багатьох спеціалістів. Тож не дивно, що вони намагаються вразити світ новими формами й цікавими дизайнерськими рішеннями. Різноманіття кольорів, дорогоцінних металів і оздоблення вражає, проте серед цього багатства обов’язково знайдуться «вічні» моделі:

  1. Тенісний браслет. Класика — тонкий м’який браслет, прикрашений доріжкою мерехтливих діамантів. Вони мають однакову форму й розмір, а тому становлять єдину концепцію безперервного кола. Своєю назвою завдячує відомій тенісистці Кріс Еверт. Під час одного з матчів спортсменка випадково загубила свій браслет, який вважала щасливим. Тож гру довелося зупинити, аби віднайти втрачену прикрасу. Браслет-доріжка, як інакше називають тенісний браслет, стане гарним подарунком на весілля або річницю шлюбу. Він вдало доповнить вечірній або весільний образ. У сучасній інтерпретації тенісний браслет також інкрустують синтетичними різноколірними кристалами.
  2. Браслет з елементом нескінченності. Відповідний символ може слугувати центром ювелірної композиції або її доповненням. Зустрічаються браслети, котрі поєднують кілька таких деталей в одному виробі. Часто символ нескінченності з’являється на застібці. Виконується виключно з дорогоцінних металів або оздоблюється камінцями.
  3. Браслет в стилі Cartier. Французький ювелірний дім вже кілька десятків років вважається законодавцем моди. Тож не дивно, що чимало інших компаній надихаються їхніми ідеями. Найпопулярніші моделі жіночих браслетів представлені колекціями «Love» і «Juste un Clou».

Чи варто купувати браслет з намистинами

Ну і куди ж без персоналізованих ювелірних прикрас? Класичний браслет-основа, виконаний зі срібла або золота, все ще залишається актуальним. Все тому, що мініатюрні намистини дають змогу створювати персональні колекції, котрі вдало вписуються в будь-який образ і подію.

Ювелірний світ диктує свої правила, але єдине залишається незмінним — повага до особистості кожної людини. Браслет з намистинами — можливість проявити себе й розповісти світу про свої думки й почуття. Тож така ювелірна прикраса ніколи не вийде з моди.1