Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Шкарпетки – зручний елемент гардеробу та родзинка вашого образу

Шкарпетки – зручний елемент гардеробу та родзинка вашого образу

Шкарпетки – зручний елемент гардеробу та родзинка вашого образу

Шкарпетки – непомітний елемент гардеробу, який, втім, може грати велику роль. Вони не тільки створені для того, аби дарувати відчуття комфорту за рахунок того, що зменшують взаємодію взуття зі шкірою ноги. Сучасні виробники також пропонують різні варіації шкарпеток, які ідеально вписуються навіть у найкреативніший образ та можуть ставати його родзинкою.

На які види поділяються шкарпетки?

За довжиною усі шкарпетки поділяються на такі категорії:

1. Укорочені. Довжина таких виробів сягає щиколотки. Їх часто носять під кеди та низьке взуття.

2. Короткі. Трохи прикривають щиколотку і підходять вже, наприклад, для високих кросівок.

3. Середньої довжини. Такі шкарпетки доходять до середини ікри. Їх можна носити в холодну погоду або під високе взуття. Також можна носити їх під шорти чи спідниці, залишаючи на виду. Особливо це стосується оригінальних нестандартних забарвлень.

4. Подовжені. Це переважно жіночі моделі, які по-іншому ще називаються гольфи. Вони можуть доходити до коліна або навіть до середини стегна й ідеально підходять для комбінації зі спідницею у холодну погоду.

Якщо ж говорити про матеріали, то усі сучасні шкарпетки виготовляються зі змішаних матеріалів, які мають у складі окремий відсоток синтетики і певний відсоток натуральних тканин. Натуральні тканини відрізняються м'якістю та приємними тактильним відчуттями. Синтетичні максимально прості у догляді та дуже еластичні, що дозволяє шкарпеткам добре тягнутись та щільно прилягати до ноги.

Знайти усі з перерахованих вище види шкарпеток можна на сайті інтернет-магазину https://smthshop.net/socks. Обирайте дизайн та довжину виробу, орієнтуючись на стиль одягу та взуття, під яке плануєте носити шкарпетки.

Як обрати стильні та якісні шкарпетки?

Оскільки шкарпетки сьогодні представлені у широкому асортименті, обрати потрібну пару доволі важко. Ми рекомендуємо звертати увагу на такі основні критерії:

1. Розмір. Для цього потрібно ретельно заміряти довжину стопи. Шкарпетки сьогодні випускаються в різних розмірах: для жінок це переважно 36-40 для чоловіків 40-46.

2. Колір. Бажано мати як базові, так і більш яскраві моделі. Адже в деяких ситуаціях дрес-код вимагає наявності виключно чорних, білих чи сірих шкарпеток. У той час, як, наприклад, для прогулянки або подорожі можна носити вироби з оригінальними смішними принтами, сміливими написами, яскравими візерунками тощо.

3. Матеріал. Має залежати від сезону. Влітку вибирайте більш тонкі легенькі шкарпетки, які б забезпечували хорошу циркуляцію повітря. А от взимку можна придивитись до більш щільних утеплених моделей, які зігрівали навіть у морозну погоду.

Правильно вибрана пара шкарпеток – гарантія комфорту у кожному кроці. А яскравий та нестандартний дизайн виробу допоможе створити більш оригінальний образ, підняти настрій та подарувати впевненість у собі.1