Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Широкоформатний друк на будь-яких матеріалах

Широкоформатний друк на будь-яких матеріалах

Широкоформатний друк на будь-яких матеріалах

Термоструйні плотери працюють зі спеціальними водними фарбами, які активізуються під впливом високих температур. Головні переваги даної технології-висока якість зображення при низькій собівартості друкованої продукції. Дія п'єзоелектричних плотерів заснована на викиді фарби під тиском. Широкоформатний друк дозволяє працювати з різними матеріалами-носіями і використовувати для нанесення зображення будь-які чорнила, в тому числі і найбільш стійкі до впливу навколишнього середовища.

До речі, саме чорнило впливає на якість широкоформатного зображення – його яскравість, барвистість, багатобарвність і, звичайно ж, довговічність. У широкоформатному друку https://www.decorprint-uv.com.ua/ використовуються водні, сольвентні, екосольвентні, масляні і УФ чорнила.

Водорозчинні органічні барвники на водній основі володіють найширшою кольоровою палітрою (з тонами, півтонами і переходами) і застосовуються для високоякісного друку з високою роздільною здатністю (до 2400 dpi) і точною передачею кольору. Використовуються тільки для інтер'єрного друку, оскільки мають низьку стійкість до впливу ультрафіолету і не лягають на полімерні матеріали без спеціального покриття. Навіть ламіновані зображення, отримані за допомогою водних чорнил, в змозі витримати експлуатацію поза приміщенням не більше року. Але і в інтер'єрному виконанні термін служби подібних зображень невеликий – максимум 2-2,5 року.

Сольвентні чорнила дещо поступаються водним фарбам по передачі кольору, але більш стійкі до агресивного впливу навколишнього середовища – вони не розмиваються дощем, не зсихаються від спеки і не вигорають під сонцем, тому найчастіше застосовуються для друку зовнішньої реклами. Максимальна стійкість і висока якість друку сольвентним чорнилом досягається завдяки органічним пігментам, що входять до їх складу, що дозволяє зображенню зберігатися практично в первозданному вигляді до 3,5 років.

Вбираюча здатність другої складової сольвентних чорнил – розчинника – дозволяє працювати за даною технологією практично з будь-якими матеріалами в якості носіїв зображення. Однак такий хімічний склад досить шкідливий для людини і навколишнього середовища, що, втім, не заважає активному використанню сольвентного друку у виробництві вуличних рекламоносіїв.

При сольвентному друці використовуються чотири основні кольори-синій, жовтий, червоний і чорний, і два додаткових - світло-синій і світло-червоний. Зображення, отримане від змішання цих кольорів, відрізняється досить високою якістю для зовнішньої реклами. Максимальна роздільна здатність широкоформатного сольвентного друку - 1440 dpi.

Значно менше органічних розчинників міститься в більш безпечних екосольвентних чорнилах. Вони досить рівномірно лягають на ПВХ-основу і мають усереднений рівень світлостійкості в порівнянні з водними і сольвентними чорнилами. Термін служби екосольвентних зображень на матеріалах з водо - і УФО – стійким покриттям становить 2 роки, на матеріалах без додаткової ламінації-не більше 6 місяців.

Екосольвентний друк виконується з роздільною здатністю від 720 до1440 dpi і широко використовується у виробництві інтер'єрної та зовнішньої реклами.

Масляні чорнила досить насичені за кольором і абсолютно нешкідливі для людини, що дозволяє широко використовувати дану технологію для відтворення широкоформатних зображень, призначених для оформлення інтер'єрів. На відміну від решти широкоформатної продукції, масляні  зображення не ламінуються, а покриваються спеціальною апретуючою рідиною, - в умовах вулиці таке зображення «не проживе» і півроку. Масляні чорнила мають насичені кольори, але вельми вибагливі до носія – потрібне попереднє просочення матеріалу.

Кращий результат у виробництві зовнішньої реклами дає технологія широкоформатного друку УФ-твердіючим  чорнилом.

Уф-друк для брендування будь-якого матеріалу

УФ-друк вид прямого друку по багатьом матеріалам. Розвивається буквально на наших очах. Але раніше не дозволяв друкувати зображення з високою якістю, а на посередність ми не згодні.

Якщо ще не так давно для різних матеріалів, різних фактур, навіть для поверхонь різного кольору необхідні були кілька видів друкованих верстатів, що тягло за собою великі витрати, то з появою якісного УФ-друку дозволило за допомогою одного професійного принтера вирішити безліч завдань.

УФ-друк дозволяє здійснювати повнокольоровий друк на паперах, поліетиленах, пластиках, силіконі, друкує на дереві, металі і склі. Матеріал не піддається термічній обробці, що дозволяє здійснювати прямий друк по величезній кількості не термостійких товарів.

Полімерна плівка, яка виходить в результаті висихання чорнила, повністю захищає зображення від впливу навколишнього середовища. Такі чорнила мають досить високі показниками зчеплення. Це дозволяє використовувати їх практично на будь-яких матеріалах.

Рельєфний друк по твердих поверхнях

Обладнання, встановлене на виробництві в «Декор Принт» дозволяє не просто здійснювати прямий друк, а дозволяє друкувати з високою якістю зі спецефектами на будь-яких поверхнях, нанесених  на принтері MIMAK, які можна регулювати і створювати об'ємні зображення. Нанесені білила дозволяють друкувати на темних поверхнях. Досконале позиціонування дозволяє друкувати по одному і тому ж макету безліч разів, кожен раз все збільшуючи рельєф, не втрачаючи насиченості кольору.

Зображення стійке, насичені кольори, чітке поєднання, чудова передача кольору, максимальна роздільна здатність відбитка - дозволяє створювати шедеври на будь-яких поверхнях, якщо вміти працювати з колірними профілями, створити безпильне середовище і любити свою справу.

УФ-друк має досить широке застосування. Багато хто використовує його саме в рекламних цілях. Якщо вас цікавить створення фірмової сувенірної продукції, то ультрафіолетовий друк-це саме те, що вам потрібно.

З його допомогою ви без проблем зможете надрукувати будь-які зображення, наприклад, фірмову символіку компанії, її назву, гасла і так далі абсолютно на будь-яких предметах. Також за допомогою УФ-друку можна створити  подарунок, який запам'ятається другу, родичу або будь-якій близькій людині. Можна нанести якийсь пам'ятний напис на будь-який подарунок. Також це може бути фотографічне зображення, наприклад, ваша загальна фотографія. Якщо ви хочете підкреслити унікальність свого будинку або офісу, то рекомендуємо задуматися про друк на меблях і елементах інтер'єру.1