Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Житловий комплекс «River City» в Житомирі

Житловий комплекс «River City» в Житомирі

ЖК River City

З ростом добробуту населення неухильно збільшується попит на комфортабельне житло, в якому потребують багато сімей українців. Придбання житлової нерухомості - це хороше вкладення капіталу, оскільки ціни на квадратні метри в новобудовах продовжують рости, незважаючи на природні катаклізми, епідемії коронавирусу і т.п. Попит народжує пропозицію, особливо це стосується столиці та обласних центрів, Житомир не виняток.

Вибираємо житло в житловому комплексі River City

Пропозицій на ринку житла в Житомирі досить багато, одним з них є квартири в комфортабельному житловому комплексі «Рівер Сіті» https://river-city.com.ua/, розташованому в районі Тетерівського бульвару. Перша черга будівництва передбачає зведення трьох 16-поверхових будинків по 112 квартир, всього в комплексі буде розташовано шість багатоквартирних будинків і центр для дозвілля дітей. Однією з переваг комплексу є його близькість до центру міста, куди спокійно можна дістатися всього за 20 хвилин.

Крім зазначених об'єктів, в ЖК «River City» будуть побудовані підземні і наземні паркінги для автомобілів, спортивні майданчики для проведення активних видів дозвілля, дитячі ігрові майданчики. Житловий комплекс межує з річкою Тетерів, на її березі для мешканців комплексу будуть облаштовані комфортабельні зони відпочинку і власна пляжна ділянка. Комплекс розташовується в зеленій міській зоні, де дихається особливо легко і на повні груди, поруч чується заспокійливий шум річки.

Варіанти квартир від ЖК «River City»

Будівництво житла в житловому комплексі здійснюється за стандартами «комфорт +», для покупців пропонуються одно-, дво-, і трикімнатні квартири, площа яких становить від 41 кв. м до 92 кв. м. Зведення об'єктів здійснює будівельна компанія «Інтргал-Буд», заснована в 2003 році і є одним з провідних девелоперів країни. Відмінними характеристиками компанії є:

  • звання «Надійний забудовник», ними компанія удостоєна в 2013 і 2016-2019 роках, почесне звання «Найнадійнішою недержавної будівельної компанії України» в 2015 році.
  • за період існування компанія передала в експлуатацію 74 будівельних об'єктів в столиці України Києві, в трьох обласних центрах - Львів, Рівне та Чернівці та інших містах країни;
  • загальна площа побудованих і зданих в експлуатацію житлових будинків становить майже три мільйони квадратних метрів, їх власниками стали понад 15 000 щасливих власників.

Об'єкти ЖК «Рівер Сіті» - не лише житлові будинки, це ціла інфраструктура, розташована в тихому і спокійному районі міста на території 1,6 гектара, де будуть розташовуватися дитячі об'єкти, опалювальний підземний паркінг з цілодобовою охороною. У двох хвилинах ходьби розташований берег річки Тетерів, де планується облаштування комфортабельного пляжу з шезлонгами і мангальной зони. Поруч з РК розташовані супермаркети, ресторани і школи, зручна транспортна розв'язка.

Для ознайомлення з варіантами житла в закритій зоні ЖК «Рівер Сіті» (місто в місті) досить зайти на сайт river-city.com.ua і вибрати будинок і секцію в будинку, поверх квартири, кількість кімнат і її площа. Для потенційних покупців на вибір - 28 варіантів комфортного житла.1