Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Як правильно організувати переїзд: огляд поширених помилок

Як правильно організувати переїзд: огляд поширених помилок

Організація переїзду – складне, трудомістке завдання, яке займає багато часу. Але правильна підготовка допоможе ретельно все спланувати та підібрати відповідну упаковку. А головне, вдається вберегти речі та предмети обстановки від пошкоджень у процесі транспортування, уникнувши значних додаткових фінансових витрат.
Як правильно організувати переїзд: огляд поширених помилок

Що необхідно продумати на етапі підготовки?

Спочатку потрібно вибрати транспортну компанію, здатну організувати вантажні перевезення Київ Львів та доставити товари в цілості та безпеці. Визначившись із датами виїзду, варто розпочати придбання пакувальних матеріалів. Потрібні:

  • картонні коробки різних розмірів;
  • кілька рулонів повітряно-бульбашкової плівки;
  • газети чи ганчір'я.

Матеріалів, призначених для упаковки, дуже часто виявляється недостатньо, тому краще купувати необхідні товари із запасом. Стане в нагоді і кілька рулонів скотчу, а також маркери. Важливо обов'язково підписати кожну скриньку, щоб після переїзду швидко розкласти всі речі на місця.

Упаковка речей та меблів: 3 поширені помилки

Вчитися краще на чужих недоліках, а не на власних, тому так важливо знати про часті промахи, які часто допускають у процесі упаковки предметів обстановки:

  • Не варто використовувати коробки великих розмірів. Це зручно – скласти всі книги, навчальні матеріали чи посуд в одну скриньку. Ось тільки в результаті вага його виявиться непідйомною, а картон може розірватися при спробах переміщення. Краще розподілити речі на кілька виробів середнього розміру.
  • Не має сенсу в окремій коробці для кожної категорії речей. Набагато простіше поєднати одяг та посуд, або іншими крихкими елементами. Це дозволить значно скоротити кількість пакувальних матеріалів, зокрема пухирчастої плівки. Важливо переконатися у відсутності в ящику порожнин – їх варто заповнити газетами чи ганчір'ям.
  • Цінні речі, ліки та гроші не варто пакувати разом з іншими речами. Вони можуть знадобитися терміново, що призведе до додаткових переживань. Краще скласти все в окрему невелику коробку і взяти при переїзді, щоб вона відразу була під рукою.

Ще на етапі планування переїзду і до фінального збору речей варто обов'язково погодити послуги вантажників, які завантажують коробки і надалі займаються вивантаженням у пункті призначення. А щоб переїзд пройшов бездоганно, варто звернутися до транспортної компанії «UTS» – і замовнику буде надано повний комплекс послуг.1