Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Якою має бути правильна реабілітація наркозалежних

Якою має бути правильна реабілітація наркозалежних

Якою має бути правильна реабілітація наркозалежних

Наркотична залежність – тяжка хвороба, яку треба правильно лікувати. Не можна сподіватися, що людина впорається сама, варто лише її підкупити або насварити. Наркоманія – це наслідок різноманітних психологічних травм. Вони виникають з різних причин, починаючи з травм дитиства та закінчуючи вигоранням на роботі. Люди починають регулярно вживати наркотики не тому, що їм хочеться зламати своє життя. Воно вже і так зламане. бо вони не відчувають справжньої радості. Людина може мати хорошу сім'ю, кар'єру, але все одно не почувається щасливою. Бо стреси та переживання, різноманітні травми впливають на її психіку, а також вироблення гормону серотоніну, який відповідає за радість.

Саме тому людям необхідна правильна допомога. А вона може бути надана лише в спеціалізованій лікарні. Ось тут можна почитати про те, якою повинна бути реабілітація наркоманів: https://narko-centr.com.ua/uk/reabilitacija-narkozalezhnih/. Близьким залежного важливо пам'ятати про те, що не можна економити на здоров'ї хворого. Так, кодування та центри, де наркоманію нібито лікують працею, коштують дешевше. Але таке “лікування” не допомагає, а, навпаки, шкодить. Бо людина не отримує психологічну реабілітацію. Натомість її психіку ще більше руйнують. У випадку з кодуванням навіюють страхи, а в в центрах – знущаються, піддають психологічному тиску. Тому, якщо бачите об'яву, що людину вилікують швидко – не вірте. Лікування займає кілька місяців, і це мінімум. Все залежить від того, в якому стані та на якій стадії людина потрапляє в клініку.

Яке лікування хворий отримує в наркологічному центрі

Коли наркоман потрапляє до наркологічної клініки, в першу чергу, проводиться детоксикація організму. Також можуть вводитися препарати з аналогічним складом до наркотиків, але з меншою дозою речовини. Це робиться для того, щоб організм не переживав стрес від різкої відміни. Поступово дози зменшуються, аж доки не зводяться до нуля. Після того, як фізичний стан стан стабілізується, з хворим починає працювати психолог. Він підбирає методики роботи, які підходять для конкретного випадку. Тут можна більше прочитати про саме лікування та медичний центр по лікуванню залежностей: https://narko-centr.com.ua/uk/. Саме така комплексна допомога і дає результат.

В центрі доктора Кадирова наркозалежні отримують всі необхідні види допомоги. Тому не економте на здоров'ї близьких, звертайтеся.1