Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Правила ідеальної піци - яким має бути тісто та соус?

Правила ідеальної піци - яким має бути тісто та соус?

Пронто піца

Зараз існує так багато рецептів піци, що в кожній сім’ї можуть приготувати свою страву. Проте ідеальний канонічний смак Піци в Хмельницькому вже давно знайдений. Італійці ще декілька століть тому все детально продумали і якщо слідувати цим правилам, якісно робити соус та тісто, то це дозволить створити справді ідеальну піцу. То що треба зробити для отримання ідеальної основи для вашої піци?

Правильне тісто - яким воно має бути для отримання ідеального смаку?

В першу чергу для створення відмінного тіста важливо використати хороше борошно. Для італійців важливо, щоб це було борошно виключно вищої якості. Воно має бути створено з м’якої пшениці, а також з високою концентрацією білка. Це дуже позитивно вплине на якість піци. В ту муку варто додати чверть борошна з грубого помолу.

Борошняну суміш варто неоднократно просіювати. Досвідчені кухарі розуміють що таке “сила борошна” - така здатність надавати борошну якісь особливі властивості після замішування. Саме такою є ідеальна страва від Пронто піца.

Для того щоб тісто приготувати правильно, важливо використати певні інгредієнти для цього. Що потрібно для створення основи піци?

  • сіль та цукор - основа для будь-якої випічки;
  • дріжджі - вони обов’язково мають бути максимально свіжими щоб вийшло хороше тісто;
  • вода, як же без неї;
  • оливкова олія - обов’язковий інгредієнт для італійської піци. Це не тільки дуже корисно, а також такий інгредієнт подарує тісту еластичність та гладкість.

Замішувати справжню італійську піцу це процедура дуже делікатна та складна. Для цього потрібно вдосталь терпіння, зусилля та майстерності. А для того щоб настоялось тісто при кімнатній температурі, йому потрібно не менше години.

Після того отриманий коржик необхідно змащувати саме оливковою олією, а потім викладати на деко. Якщо масло буде якісним та його буде не багато, а лише тонкий шар, то тісто не зможе розмокнути.

Як створити ідеальний соус для піци?

Єдиного рецепту для створення соусу не існує. Це може бути сирний, часниковий чи вершковий соус. Обов’язкові умови для нього це наявність певних інгредієнтів:

  • італійські трави;
  • томати;
  • оливкова олія.

Такий соус не має бути занадто солодким або кислим чи рідким. Інакше тісто просто “попливе”. Кулінару початківцю буде доволі складно знайти оптимальний баланс, якщо просто не пощастить.

Проте якщо ви хочете посмакувати справжньою італійською стравою, то вам допоможе Пронто Піца. Це можливість спробувати італійську піцу ще й зі швидкою та комфортною доставкою.1