Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Праця у Польщі для українців без посередників

Праця у Польщі для українців без посередників

Праця у Польщі для українців без посередників

Для працевлаштування в Польщі не потрібно мати особливі знання або навички. Наймачі цінують чесних та працьовитих кандидатів, здатних виконувати свої обов'язки беззаперечно. Багато національних претендентів впевнені, що праця для українців в Польщі доступна лише у разі присутності вищої освіти та кваліфікації, але це не так.

Хто може працювати у Польщі

Польські роботодавці приймають на роботу людей, які досягли віку повноліття. Максимальний вік кандидата на більшості підприємств – 55 років, але завжди є винятки. Молоді, активні та фізично підготовлені працівники з легкістю зможуть працювати:

 • на заводі;
 • на будівництві;
 • в супермаркеті;
 • на виробництві автодеталей, комплектуючих до спецтехніки;
 • на полі, у теплицях;
 • у ресторанах та готелях.

Без знання польської мови беруть на звичайні робочі посади:

 • пакувальників;
 • маркувальників;
 • операторів конвеєрних ліній;
 • сортувальників;
 • збирачів врожаю.

Навички та досвід тут також не мають значення, адже співробітника всьому навчать на місці. Яка праця в Польщі пропонується зараз, Ви зможете дізнатись на сайті https://visa-pro.com.ua/. Представники кадрової агенції нададуть усю необхідну інформацію щодо вимог роботодавців.

Де найкраще шукати роботу в Польщі

Для пошуку праці в Польщі без посередників можна скористатися інтернет-ресурсами національних та польських компаній. Враховуйте свої навички та знання, щоб знайти оптимальну пропозицію.

Працевлаштуватися можна в будь-яке місто країни, але важливо враховувати, що у кожному з них різний рівень зарплат. Наприклад, у Варшаві платять добре навіть на звичайних робочих посадах, але тут дорожча оренда житла та продукти харчування.

Для чоловіків завжди знайдеться робота в Гданську, Катовіце та Ополе. Тут необхідні електрики, столяри та монтажники на будівельні та виробничі компанії. Заробітні плати гідні, а в більшості випадків співробітники забезпечуються житлом та обідами.

Вакансії для сімейних пар та пенсіонерів

Існує безліч варіантів працевлаштування парами. Польські наймачі цінують бажання працювати та готові розглянути будь-які варіанти. Сімейна пара може працювати на одному підприємстві, жити разом та проводити вільний час разом. Це - чудова нагода не розлучатися і заробляти вдвічі більше. Пари приймаються на заводи, на сільськогосподарські підприємства, готелі та місця громадського харчування.

Що ж до кандидатів пенсійного віку, для них також є багато пропозицій. Пенсіонер з досвідом у певній сфері зможе працювати на будівництві чи виробництві. Жінок беруть як помічниць по господарству (прибирання, миття посуду, приготування їжі).

Все залежить від фізичного стану кандидата. Нерідко люди похилого віку знаходять собі роботу на швейних фабриках, на кухні, в готельній сфері, а також на виробництві.

Які умови праці чекають на українців у Польщі

Найчастіше робоча зміна співробітника триває 10-12 годин за погодинної оплати праці. Чим більше він працює, тим вищий його дохід. Робочий тиждень займає 6 днів, але іноді можуть попросити вийти у свій вихідний. Молоді, фізично підготовлені люди без питань беруться за будь-яку роботу і завжди готові до переробок, адже за них платять подвійно.

Деякі співробітники працюють вахтовим методом (будівельники, підрядники, водії далекого прямування).

Найбільш високо оплачуваними посадами у Польщі вважаються лікарі, програмісти, інженери, архітектори, а також досвідчені далекобійники. Щоб влаштуватися на такі посади, необхідно мати кваліфікацію та відмінні знання польської.1