Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Популярні робочі спеціальності в ПР для українців: чому робота в Польщі зварювальником має найбільший попит?

Популярні робочі спеціальності в ПР для українців: чому робота в Польщі зварювальником має найбільший попит?

Популярні робочі спеціальності в ПР для українців: чому робота в Польщі зварювальником має найбільший попит?

Робота в Польщі є в самих різних галузях, тому місце праці може знайти майже будь-який профільний спеціаліст, чи робітник без кваліфікації. Переглянути пропозиції ви можете за посиланням: https://andriym.com/vacancies/poland. Але слід зазначити, що найбільший попит спостерігається саме на робочі спеціальності. Місцевий ринок праці відчуває гостру нестачу таких кадрів, але українці з ентузіазмом його задовольняють, бо на батьківщині вони отримують набагато меншу оплату чим на аналогічних посадах в республіці.

Так в 2021 робота в Польщі електриком, зварювальником, муляром, арматурником, монтажником, токарем, склярем, бетонщиком користується найбільшою популярністю серед всіх напрямків. Це фізично виснажлива робота, яка потребує витримки, знань, підготовки та досвіду.

Серед цього переліку в особливості варто виділити те, що робота в Польщі зварювальником є найзатребуванішою серед робочих сфер. Такі робітники потрібні:

 • в автомобільній промисловості;
 • на виробництві;
 • в будівництві, ремонті;
 • в галузі корабельного, авіаційного конструювання.

На сайті ви маєте можливість більш детально переглянути пропозиції польських роботодавців в напрямку зварювальних робіт: https://andriym.com/vacancies/poland/welder.

Які є особливості роботи в Польщі зварювальником

Зварювальники потрібні в ПР тому що країна активно розвиває промисловість, будівництво, автомобільну, авіаційну та корабельну галузі. Тому в великих містах та масштабних промислових центрах по типу Гданська, Гдині, Бидгоща, Варшави завжди потрібні кваліфіковані кадри. Але, незважаючи на попит працівників у сфері, така робота для українців в Польщі без знання мови не може надаватися, бо в обов'язки робітника входить зчитування креслень, спілкування з іншими колегами. Тому бажано володіти мовою не тільки на базовому рівні, але й розбиратися в профільній термінології.

Серед інших особливостей, що має робота в Польщі зварювальником, можна відмітити:

 • робочий графік від 8-10 годин;
 • тривалість робочої неділі 5-6 днів;
 • страхування здоров'я, життя;
 • наявність житла, робочої форми, елементів персонального захисту на виробництві від роботодавця;
 • строгі вимоги до дотримання правил безпеки та технології на робочому місці.

Понаднормова праця, виходи у вихідні й святкові дні оплачуються за окремим тарифом.

Доступна така робота в Польщі на місяць чи на більш довгий срок. Залежить від особливостей організації, куди ви влаштовуєтесь. Таким чином ви маєте змогу вирушити в ПР на короткострокові заробітки, чи пожити там деякий час й накопичити добрі гроші, бо зарплатня шукачів в цьому напрямку сягає 20 і більше злотих на годину.

Як влаштуватися на роботу в Польщі зварювальником?

Щоб отримати шанс на працевлаштування на такій посаді потрібно відповідати ряду вимог та мати:

 • диплом спеціаліста;
 • досвід роботи, який документально підтверджений;
 • навички експлуатації оснащення Mig-Mag, зварювання по технології TIG Welding, електродугового зварювання;
 • поняття об особливостях матеріалів, типах з’єднання;
 • знання професійної термінології.

Робота в Польщі зварювальником буде доступна лише при проходженні стажування та випробувального терміну, під час яких керівництво ознайомиться з вашим кваліфікаційним рівнем підготовки.

При цьому не важливо це буде робота в Польщі на місяць чи на рік, вам буде необхідно зібрати повний пакет документів, отримати запрошення, візу та підписати офіційний договір працевлаштування з роботодавцем.1