Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Переваги та особливості натуральної косметики

Переваги та особливості натуральної косметики

натуральная косметика

Натуральна косметика – це один із найбільш затребуваних засобів для догляду за обличчям, тілом та волоссям серед любителів органіки та природних компонентів. Наразі все більше косметичних компаній пропонують такий вид косметики. Це зумовлено тим, що всі прагнуть екологічно чистих продуктів: починаючи від їжі, одягу і закінчуючи натуральними косметичними засобами від компанії Sue. Придбати  якісний натуральний продукт можна в інтернет-магазині https://suemade.com/ від самого виробника.

Основна особливість такого типу засобів, призначених для догляду – природні компоненти. Але, завжди виникає питання про користь та мінуси такої косметики.

Переваги косметики із натуральних компонентів

Існує ряд основних якостей, які є вирішальним фактором для вибору на користь органічних косметичних засобів.

 • Головна перевага, безперечно, це склад. Різні олії, мікроелементи, натуральні кислоти, пектини, вітамінні комплекси, сік та витяжки з трав та рослин.
 • За рахунок використання при виробництві природних інгредієнтів, вартість такої косметики буде нижчою за вартість ненатуральної такого ж рівня. Оскільки все, що є у складі, можна взяти безпосередньо «від природи», отже витрати на виробництво сировини знижуються.
 • Відсутність сильнодіючих штучних консервантів, підсилювачів запаху, барвників та добавок – виключають грубу дію на шкіру чи волосся. Це буде великим плюсом для людей з підвищеною чутливістю до ароматів чи ненатуральних компонентів.
 • Ідентичність молекул нашої шкіри та органічного складу. Завдяки цьому як шкіра, так і волосся живляться та відновлюються зсередини, а не створюється тимчасовий візуальний ефект.
 • Відсутність токсинів. Ми рідко про це замислюємось. Але, шкідливі речовини та випаровування ми отримуємо не лише через проблеми з екологією навколишнього середовища. При користуванні косметикою з потужним штучним хімічним складом ми також можемо їх отримати.
 • М'яке очищення. Не завжди велика кількість піни визначає добрий рівень очищення. Натуральна косметика може очищати дуже якісно та досить глибоко. Наприклад, гідрофільні олії, чудово позбавлять всього зайвого на обличчі, але при цьому шкіра не отримає жодних пошкоджень та не буде пересушена. Варто зазначити, що пошкодження від надмірно жорсткого хімічного складу можуть бути недоступні людському оку.
 • Виробництво таких засобів догляду не шкодить загальній екології. Оскільки для її виробництва не задіяні потужні консерванти, ПАР та інша шкідлива для довкілля хімія.

Мінуси косметики з органічним складом

Звичайно, хотілося б сказати, що такі косметичні засоби мають лише плюси. Але все має як свої переваги, такі недоліки і натуральна косметика також:

 • Алергічна реакція. Часто, якщо є алергія на той чи інший продукт, такий компонент у складі (наприклад, мед) може викликати аналогічну реакцію при контакті зі шкірою.
 • Невеликий термін придатності через відсутність ненатуральних консервантів.
 • Повільна дія. Натуральна косметика має акумулятивну дію – результат видно лише за систематичного використання.
 • Запах. Тут Ви не знайдете парфумованих продуктів. Тільки натуральні аромати. Тому запах може бути специфічним.

Як зрозуміти, що косметика 100% натуральна?

Таке питання хвилює багатьох. Адже часто рекламують засоби для догляду під гаслами «краще від природи», а за фактом це ненатуральний продукт. Головне правило завжди читайте склад! Якщо в ньому  знайдете силікони, ПАР, сульфати та жири невідомого походження – це неорганічний склад.

Крім того, зверніть увагу на колір та запах. Натуральна косметика швидше буде біла та прозора, або з легким відтінком. В інших випадках – це барвники. Це стосується і запаху. Органічні засоби ніяк не можуть пахнути французькими парфумами чи іншими штучними ароматами – це підсилювач запаху.

Чи підійде органічна косметика?

Натуральна косметика підійде практично кожному. Головне, враховувати усі індивідуальні особливості. Наприклад, якщо у вас є алергія на будь-який компонент у складі, краще утриматися від використання.

Також, якщо на шкірі є постійні висипання та інші проблеми – варто спочатку порадитись з дерматологом, щоб лікар правильно підібрав догляд. Те ж саме і з волоссям, якщо випадання досягло критичної точки або є серйозні захворювання шкірного покриву голови, то спочатку зверніться до трихолога.

У решті випадків просто підбирайте натуральну косметику перевіреної фірми відповідно до свого типу шкіри або волосся.1