Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Переваги професії тестувальник ПЗ

Переваги професії тестувальник ПЗ

Розробка IT продуктів включає кілька етапів. Чи не найбільш відповідальне завдання лягає на тестувальників. Саме вони перевіряють програми перед виходом на ринок. Завдання фахівця – знайти проблемні аспекти роботи програм, вказати на недоліки. Така професія потребує підвищеної уваги, вміння враховувати дрібниці.

Найпростіший спосіб розпочати кар'єру у сфері IT – пройти курси тестувальника у Києві. Вже не перший рік набір проводиться в Lemon School, де досвідчені фахівці розкажуть про найпоширеніші помилки, а також незвичайні кейси. Заняття ведуть практикуючі співробітники, готові поділитися власними знаннями, розповісти варіанти вирішення різних проблем.

Основні причини вибору цікавої професії

Тестувальник – це важлива посада у будь-якій команді, тому робота професіонала добре оплачується. Одразу після закінчення курсів можна знайти посаду із заробітною платою від 1000 доларів. Надалі вона обов'язково зросте.

Крім матеріального забезпечення, така професія має безліч інших переваг. Наприклад:

  1. Можливість першим дізнаватися про нові цікаві розробки. Тестувальник зможе на практиці перевірити як працюють програми, які надалі набудуть популярності. Фахівець, який знайде та вкаже на помилки, напевно буде втішений тим, що отримав доступ до затребуваного продукту.
  2. Наявність безлічі цікавих завдань. Робота креативна, вона потребує нестандартного мислення. Програми потребують повноцінної перевірки, адже навіть найменші недоробки ризикують призвести до того, що програма отримає негативні відгуки від користувачів. Кожен, хто любить вирішувати нестандартні завдання, напевно, зможе реалізувати весь свій потенціал з такою професією.
  3. Низький поріг входу. Щоб розпочати свій шлях у цій професії не знадобляться специфічні знання у сфері технологій. Достатньо пройти курси в IT-школі Lemon, де фахівці навчать вирішувати як типові, так і нестандартні завдання. Студентами можуть стати все незалежно від статі та віку. Це ще одна перевага такої професії.

Тестувальники можуть працювати як удома, так і віддалено. Це теж перевага, адже не обов'язково прив'язуватися до конкретної компанії або її розташування. Беріть завдання на фріланс і працюйте з дому.

Відкрийте прибуткову та корисну професію у сфері IT

Попит на тестувальників в Україні та інших країнах лише зростає. Тому відразу після закінчення курсів не буде проблем із пошуком місця роботи. Причому перед фахівцями відкриваються широкі перспективи зростання заробітної плати.

Курси тестувальників корисні тим, що на них студенти матимуть знання, які виявляться корисними і для інших професій. Ви навчитеся ретельніше і уважніше дивитися на різні продукти, ситуації.1