Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Оточені турботою: як лікують наркозалежних у реабілітаційному центрі м. Вінниця

Оточені турботою: як лікують наркозалежних у реабілітаційному центрі м. Вінниця

Оточені турботою: як лікують наркозалежних у реабілітаційному центрі м. Вінниця

Залежність від наркотиків – одна з найстрашніших проблем сучасності. Експерти зазначають, що на сьогодні нараховується понад 1,5 мільйона українців, які страждають від пагубної звички. Ця цифра у кілька разів вища за ту, що дає офіційна статистика. Помирають від недуги та хвороб, що з нею пов'язані, близько 120 тисяч осіб. Щороку показники зростають.

Серйозні проблеми зі здоров'ям, психічні розлади, втрата соціальних контактів та навичок взаємодії з іншими людьми – лише частина наслідків наркоманії. І жертвою залежності може стати будь-хто, незважаючи на статус. Якщо раніше вважалося, що наркоманами стають з двох крайнощів – від нелегкої долі чи надмірної розкоші, то нині спеціалісти запевняють, що це не так. Постраждати від наркотиків може будь-яка людина. Залежність свідчить лише про те, що потрібна кваліфікована допомога.

Куди звертатися на Вінниччині. Усе, що треба знати про РЦ «Моноліт»

Залежним та їх родинам успішно допомагає реабілітаційний центр у Вінниці. Комплексний догляд, робота над виробленням здорового контролю власних імпульсів, стабілізація емоційного стану та розроблення стратегії, що допоможе уникнути рецидиву, – ось основні напрямки діяльності установи.

Перш ніж звернутися по лікування, можна отримати безкоштовну консультацію телефоном. Достатньо залишити коротку заявку на сайті, фахівці зателефонують, щоб детально відповісти на всі питання. Анонімність гарантована.

В залежності від стану пацієнта, перед реабілітацією можуть призначити курс детоксикації. Таку потребу визначають індивідуально. Далі співробітники зберуть всю необхідну інформацію про фізичний та психоемоційний стан, наявність сенсорних, фізичних або когнітивних порушень, минулий досвід детоксикації тощо.

Реабілітація проходить індивідуально та у групі, фахівці залучають сім'ю, проводять зустрічі анонімних наркоманів. У разі потреби призначають медикаментозне лікування, фізичні вправи.

Умови проживання в центрі комфортні, пацієнти знаходяться в затишній обстановці. Атмосфера дружня, привітна. Спеціалісти максимально толерантні. Аби залучити тих, хто лікується від залежності, до звичайного життя, проводяться різноманітні культурні та спортивні заходи за участю відомих особистостей.

Після успішного курсу реабілітації пацієнти готові повертатися до здорового способу життя, влаштовуватися на роботу та підтримувати здорові стосунки з близькими.



1