Особливості автомобільних грузоперевезень

Транспортування матеріальних цінностей автомобілями стало провідним сегментом галузі, починаючи з кінця 30-х років минулого століття, коли американець Малком Маклін придумав перевозити вантажі контейнерами. В наш час сфера автомобільних вантажоперевезень в нашій країні займає більше 70% від обсягу доставок вантажів комерційного і державного призначення.
Розвинена дорожня інфраструктура України і західноєвропейських держав дозволяє здійснювати вражаючу кількість міжнародних рейсів, які супроводжують імпортно-експортні операції. На внутрішні маршрути припадає близько 65% всіх завдань, які виконуються транспортними компаніями і приватними перевізниками.
Як краще шукати надійного перевізника?
Для організації доставки партій товарів або особистих речей можна вивчити численні оголошення в друкованих виданнях та інтернет-газетах або скористатися послугами компанії Movex. Більше інформації з питань грузоперевезень на спеціалізованому сайті movex.kiev.ua. Серйозний бізнес вважає за краще співпрацювати з великими транспортними компаніями, а для квартирного переїзду досить найняти приватного власника «Газелі» з парою витривалих вантажників.
З ростом популярності спеціалізованих пошукових сайтів замовники і перевізники стали все частіше використовувати численними перевагами таких онлайн сервісів.
На таких майданчиках можна в віддаленому режимі отримати доступ до широкої бази даних пропозицій, які фільтруються, згідно з виставленими критеріями. Кожен підрядник має власний об'єктивний рейтинг, що формується на основі оцінок замовників, які вже скористалися послугами цього перевізника.
Безпечні угоди з автоматизованим заповненням контрактів - ще одна приваблива можливість, що захищає інтереси двох сторін.
Які автомобілі використовуються для вантажоперевезень?
- Бортові автомобілі різної вантажопідйомності. Найпопулярніший транспорт для перевезення широкої лінійки товарів і матеріалів з можливістю бічного, верхнього і фронтального завантаження.
- Автомобілі-фургони, на вантажній рамі яких закріплений закритий бокс. Такі транспортні засоби можуть оснащуватися ізотермічними і рефрижераторними контейнерами з регульованим мікрокліматом. Рефрижератори в різних модифікаціях забезпечують температурний режим від + 2 ° С до -20 ° С. А ізотермічні бокси представляють собою контейнери-сендвічі зі спеціальною термоізоляцією, здатні протистояти критичним температурам зовнішнього середовища без примусового охолодження.
- Великотоннажні тягачі великої потужності. Основні гравці на полі «далекобійних» маршрутів. Відрізняються великою тягової силою, підвищеним комфортом салону, виразним зовнішнім виглядом. Деякі сучасні моделі таких гігантів розраховані на 2 мільйони кілометрів пробігу без капітального ремонту двигуна. Саме такими потужними тягачами можна скористатися через сайт https://movex.kiev.ua/.
- Вантажні шасі з цистерною. Застосовуються для транспортування рідких харчових продуктів та паливно-мастильних матеріалів.
- Як спеціалізована автомобільна техніка виступають довгоміри, зерновози, коневози, цементовози, автомобілі з рамами для перевезення скла. У деяких випадках необхідне розтентування автомобіля, оснащеного тентом, для бічного або верхнього вантаження. Такі операції підвищують загальну вартість доставки, тому при виборі транспортного засобу слід врахувати і цей суттєвий момент.
Отже, такі особливості вантажоперевезень автомобільним транспортом дозволяють робити висновок про те, що в найближчому майбутньому цей варіант доставки продовжить домінування в індустрії обслуговування вантажопотоків. І на цьому тлі швидко розвиваються інтернет-технології, що надають відчутну підтримку стратегічно важливого бізнесу, який є двигуном усієї світової торгівлі.