Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Особливості автомобільних грузоперевезень

Особливості автомобільних грузоперевезень

Особливості автомобільних грузоперевезень

Транспортування матеріальних цінностей автомобілями стало провідним сегментом галузі, починаючи з кінця 30-х років минулого століття, коли американець Малком Маклін придумав перевозити вантажі контейнерами. В наш час сфера автомобільних вантажоперевезень в нашій країні займає більше 70% від обсягу доставок вантажів комерційного і державного призначення.

Розвинена дорожня інфраструктура України і західноєвропейських держав дозволяє здійснювати вражаючу кількість міжнародних рейсів, які супроводжують імпортно-експортні операції. На внутрішні маршрути припадає близько 65% всіх завдань, які виконуються транспортними компаніями і приватними перевізниками.

Як краще шукати надійного перевізника?

Для організації доставки партій товарів або особистих речей можна вивчити численні оголошення в друкованих виданнях та інтернет-газетах або скористатися послугами компанії Movex. Більше інформації з питань грузоперевезень на спеціалізованому сайті movex.kiev.ua.  Серйозний бізнес вважає за краще співпрацювати з великими транспортними компаніями, а для квартирного переїзду досить найняти приватного власника «Газелі» з парою витривалих вантажників.

З ростом популярності спеціалізованих пошукових сайтів замовники і перевізники стали все частіше використовувати численними перевагами таких онлайн сервісів.

На таких майданчиках можна в віддаленому режимі отримати доступ до широкої бази даних пропозицій, які фільтруються, згідно з виставленими критеріями. Кожен підрядник має власний об'єктивний рейтинг, що формується на основі оцінок замовників, які вже скористалися послугами цього перевізника.

Безпечні угоди з автоматизованим заповненням контрактів - ще одна приваблива можливість, що захищає інтереси двох сторін.

Які автомобілі використовуються для вантажоперевезень?

  1. Бортові автомобілі різної вантажопідйомності. Найпопулярніший транспорт для перевезення широкої лінійки товарів і матеріалів з можливістю бічного, верхнього і фронтального завантаження.
  2. Автомобілі-фургони, на вантажній рамі яких закріплений закритий бокс. Такі транспортні засоби можуть оснащуватися ізотермічними і рефрижераторними контейнерами з регульованим мікрокліматом. Рефрижератори в різних модифікаціях забезпечують температурний режим від + 2 ° С до -20 ° С. А ізотермічні бокси представляють собою контейнери-сендвічі зі спеціальною термоізоляцією, здатні протистояти критичним температурам зовнішнього середовища без примусового охолодження.
  3. Великотоннажні тягачі великої потужності. Основні гравці на полі «далекобійних» маршрутів. Відрізняються великою тягової силою, підвищеним комфортом салону, виразним зовнішнім виглядом. Деякі сучасні моделі таких гігантів розраховані на 2 мільйони кілометрів пробігу без капітального ремонту двигуна. Саме такими потужними тягачами можна скористатися через сайт https://movex.kiev.ua/.
  4. Вантажні шасі з цистерною. Застосовуються для транспортування рідких харчових продуктів та паливно-мастильних матеріалів.
  5. Як спеціалізована автомобільна техніка виступають довгоміри, зерновози, коневози, цементовози, автомобілі з рамами для перевезення скла. У деяких випадках необхідне розтентування автомобіля, оснащеного тентом, для бічного або верхнього вантаження. Такі операції підвищують загальну вартість доставки, тому при виборі транспортного засобу слід врахувати і цей суттєвий момент.

Отже, такі  особливості вантажоперевезень автомобільним транспортом дозволяють робити висновок про те, що в найближчому майбутньому цей варіант доставки продовжить домінування в індустрії обслуговування вантажопотоків. І на цьому тлі швидко розвиваються інтернет-технології, що надають відчутну підтримку стратегічно важливого бізнесу, який є двигуном усієї світової торгівлі.1