Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Оригінальні запчастини МТЗ - гарантія надійності

Оригінальні запчастини МТЗ - гарантія надійності

трактор мтз 80

Серед всієї сільськогосподарської техніки, яку можна зустріти на ринку, одними з найбільш популярних варіантів є трактори марки МТЗ. Вони представлені різними модифікаціями, відрізняються тривалим терміном служби і доступною ціною. А їх популярність призводить до того, що попит мають і запчастини МТЗ.

Назва МТЗ розшифровується як «Мінський тракторний завод». Це машинобудівне підприємство вважається одним з найвідоміших в своїй області. Завод займається виготовленням колісних тракторів і запчастин для них, експортом своєї продукції по всьому світу і сервісним обслуговуванням техніки.

Особливості продукції

Трактори МТЗ відомі на ринках країн СНД, Європи і навіть Північної Америки. Причинами їх високого попиту можна назвати:

  • висока якість, надійність і тривалий експлуатаційний термін, який не поступається продукції інших відомих брендів;
  • непогані технічні характеристики техніки, яка підходить практично для всіх видів сільськогосподарських робіт при використанні спеціальних навісних і підвісних агрегатів;
  • доступні ціни на трактори і запчастини, що відрізняються зносостійкістю і міцністю.

Продукція МТЗ порівняно проста в обслуговуванні, і при незначних поломках займатися ремонтом трактора може сам машиніст. Однак для заміни зношених або зломаних деталей все одно бажано використовувати оригінальні запчасти мтз 80 та інші моделі, які представлені в інтернет магазині Agroman.

Вибір запчастин

Іноді у власників техніки МТЗ виникають питання з приводу можливості заощадити на заміні деталей. Тим більше що на ринку можна знайти і чимало аналогів запасних частин МТЗ 80 та інших моделей. Однак у такого рішення є цілий ряд недоліків:

  • неоригінальні запчастини відрізняються низькою якістю;
  • економія на деталях може привести до поломки трактора і необхідності позачергового ремонту;
  • звертаючись до неперевірених постачальникыв, можна зіткнутися не тільки з неоригінальними, але і з б / у запчастинами.

Оригінальна запчастина на МТЗ

Відрізнити заводську деталь для техніки МТЗ можна по вазі - підробки зазвичай трохи легше через використання матеріалів, які не відповідають нормам. Велика частина китайських підприємств застосовує порошковий метал з невисокою міцністю. Уникнути покупки неякісних деталей допоможе звернення до офіційних постачальників заводу-виготовлювача.

Звертаючись для покупки запчастин МТЗ в компанію, яка є дилером цього підприємства, можна вибрати і купити їх за доступною ціною і з заводською якістю. Перша забезпечується відсутністю «накруток» на товар, що поставляється безпосередньо від виробника. Якість гарантується використанням на заводі тільки сучасних технологій і постійного контролю виробництва.

Переваги звернення до офіційного постачальника

Додатковими плюсами вибору офіційного постачальника є:

  • великий асортимент, що включає запчастини МТЗ 80 і будь-якої іншої популярної моделі;
  • можливість отримання клієнтом консультації для вибору відповідних деталей і вирішення інших питань;
  • нульовий ризик придбати підробку або запчастину, що побувала в експлуатації.


1