Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Нічне життя Львова

Нічне життя Львова

Нічне життя Львова

Стародавній і загадковий Львів прекрасний вдень і вночі, і хто хоча раз відвідав це місто, обов'язково повертається знову і знову. Львів є єдиним українським містом, яке входить у світову сотню найбільш популярних туристичних напрямків. Тут знаходиться найбільша кількість пам'яток архітектури та містобудування, постійно проводяться різноманітні фестивалі та концерти. Це місто-справжня Мекка для туристів, але особливо він прекрасний у вечірній і нічний час.

Всі принади нічного Львова

Все перераховане вище зовсім не означає, що нічне життя в місті завмирає. Для любителів тусовок у великих компаніях відкриті нічні клуби, де експериментують модні музичні діджеї, шанувальників класичних інтер'єрів і музики лаунж з нетерпінням чекають паби з живою музикою. Нічний клуб Split Club Lviv крім цього пропонують відвідувачам спробувати сили в караоке https://www.split.lviv.ua/karaoke/about-karaoke.html, в якому співають у вузькому колі друзів. У закладі за створення атмосфери відповідають вокалісти, ведучі та звукорежисери. Вони створюють і проводять щоденні тематичні вечірки, різноманітні шоу-програми.

Нічний клуб Split Club Lviv стане відмінним варіантом, щоб відзначити свій день народження, провести корпоративну вечірку, парубочий вечір або дівич-вечір. Сюди можна прийти і просто так без приводу, бажаючи весело провести вечір в компанії близьких друзів, насолоджуючись кращими напоями і відмінними стравами, які зможуть гідно оцінити навіть гурмани.

Навіть психологи відзначають, що відвідування таких закладів – заняття не тільки веселе, але і корисне, так як спів допомагає підняти настрій, зняти стрес, а значить уникнути депресії. Для співу в таких караоке-клубах не обов'язково мати відмінні вокальні дані і бути професіоналом. Караоке-бари відкриваються для того, щоб в них було приємно і весело проводити час. Співати тут може кожен відвідувач, вибравши свою улюблену пісню, головне, щоб він сам отримував задоволення.

Для любителів піших прогулянок та екскурсій

Нічне місто повністю перетворюється, денна суєта міських вулиць поступається місцем для романтичних подорожей в атмосфері загадковості і умиротворення. Довгі тіні ліхтарів, вузькі вечірні вулички, мощені бруківкою, старовинні будинки сприяють розслабленню після насиченого подіями минулого дня. Особливо вражаюче виглядають величні храми і церкви Львова, підсвічені вечірніми ліхтарями-захоплююче дух видовище.

Львів-незвичайне місто. Тут, навіть вночі можна замовити незабутню екскурсію по музею Соломії Крушельницької або відвідати музей середньовічної зброї "Арсенал". Піші прогулянки та екскурсії нічним містом відкривають для туристів невідомі сторони одного з найцікавіших міст планети. Прогулянки центральною, історичною частиною нічного Львова абсолютно безпечні, тут постійно патрулюють співробітники поліції. Громадський транспорт у нічний час майже не курсує, зате можна скористатися послугами місцевих таксі – навіть для бюджетного туриста ціни досить прийнятні.1