Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Зустріч з письменниками у педагогічному університеті

Зустріч з письменниками у педагогічному університеті

Вже стало доброю традицією в Переяслав-Хмельницькій науковій бібліотеці імені Григорія Сковороди проводити зустрічі знаменитих людей зі студентами, викладачами та співробітниками вишу. 10 листопада до бібліотеки університету завітали український поет, прозаїк, публіцист, громадський, політичний та державний діяч, доктор філософії в галузі політології Володимир Шовкошитний та молодий письменник Олександр Фадєєв. Поспілкуватися із гостями прийшли студенти різних факультетів, викладачі, колектив бібліотеки вишу, місцеві письменники та поети.

Володимир Шовкошитний – людина, яка вірить у добро, кохання, вірує в людині людину. Поетова душа – це «болючий згусток муки», а талант – то «біль чужого болю». Іде прозаїк по світу, власний хрест несе. Вважає, що у кожного своя дорога і власне бачення мети, що «найкраще мислять кров’ю», бо кров – це «основа спорідненості тисяч поколінь», кров – це пам’ять, бо несе вона в собі «народний генокод», бо вона свята.

Спілкуючись з читачами, Володимир Шовкошитний розповів про свою творчість і про найяскравіші епізоди зі свого життя. А воно у митця, справді цікаве. Володимир Федорович має чотири вищі освіти, народний депутат України І скликання, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиля» з 1990 до 2003 року, доктор філософії в галузі політології, автор багатьох писемних видань

Письменник ознайомив присутніх з видавничою палітрою «Українського пріоритету» – творами знаних українських письменників, чия читацька аудиторія вже сформувалася, і молодих обдарованих авторів, з якими читачеві варто познайомитися. Митець презентував авторські книги «Кров – свята», «Запали свічу», «Я бачив».

Також гості презентували науково-популярне дослідження Олександра Фадєєва «Долітописна історія України».

У ході зустрічі Володимир Федорович прочитав власні вірші та закликав любити Україну і завжди залишатися собою.

Наприкінці зустрічі Володимир Шовкошитний та Олександр Фадєєв дарували присутнім найдорожче, що в них є – автографи, книги і фотосесію.

Зустріч із письменниками була справді цікавою і корисно-повчальною. Тож сподіваємося ще не раз привітати їх у Переяслав-Хмельницькому педагогічному виші імені Григорія Сковороди.


Автор: Ольга Науменко / Новий Погляд

1