Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Зустріч з письменниками у педагогічному університеті

Зустріч з письменниками у педагогічному університеті

Вже стало доброю традицією в Переяслав-Хмельницькій науковій бібліотеці імені Григорія Сковороди проводити зустрічі знаменитих людей зі студентами, викладачами та співробітниками вишу. 10 листопада до бібліотеки університету завітали український поет, прозаїк, публіцист, громадський, політичний та державний діяч, доктор філософії в галузі політології Володимир Шовкошитний та молодий письменник Олександр Фадєєв. Поспілкуватися із гостями прийшли студенти різних факультетів, викладачі, колектив бібліотеки вишу, місцеві письменники та поети.

Володимир Шовкошитний – людина, яка вірить у добро, кохання, вірує в людині людину. Поетова душа – це «болючий згусток муки», а талант – то «біль чужого болю». Іде прозаїк по світу, власний хрест несе. Вважає, що у кожного своя дорога і власне бачення мети, що «найкраще мислять кров’ю», бо кров – це «основа спорідненості тисяч поколінь», кров – це пам’ять, бо несе вона в собі «народний генокод», бо вона свята.

Спілкуючись з читачами, Володимир Шовкошитний розповів про свою творчість і про найяскравіші епізоди зі свого життя. А воно у митця, справді цікаве. Володимир Федорович має чотири вищі освіти, народний депутат України І скликання, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиля» з 1990 до 2003 року, доктор філософії в галузі політології, автор багатьох писемних видань

Письменник ознайомив присутніх з видавничою палітрою «Українського пріоритету» – творами знаних українських письменників, чия читацька аудиторія вже сформувалася, і молодих обдарованих авторів, з якими читачеві варто познайомитися. Митець презентував авторські книги «Кров – свята», «Запали свічу», «Я бачив».

Також гості презентували науково-популярне дослідження Олександра Фадєєва «Долітописна історія України».

У ході зустрічі Володимир Федорович прочитав власні вірші та закликав любити Україну і завжди залишатися собою.

Наприкінці зустрічі Володимир Шовкошитний та Олександр Фадєєв дарували присутнім найдорожче, що в них є – автографи, книги і фотосесію.

Зустріч із письменниками була справді цікавою і корисно-повчальною. Тож сподіваємося ще не раз привітати їх у Переяслав-Хмельницькому педагогічному виші імені Григорія Сковороди.


Автор: Ольга Науменко / Новий Погляд

1