Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Зусиллями мешканців і підприємців прибрано міський пляж
15.08.2017


Конкурс «Бренд міста Переяслава-Хмельницького»
14.08.2017

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у міському конкурсі


Як перемогти корупцію в держзакупівлях
26.06.2017

За допомогою впровадження системи ProZorro в Україні вдалося практично повністю викорінити корупцію в держзакупівлях і заощадити мільярди гривень бюджетних коштів.


Підсумки місячника благоустрою на Переяславщині
06.05.2017


У Переяславі пройде День вуличної музики
29.04.2017


Головна » Новини » Зустріч з письменниками у педагогічному університеті

Зустріч з письменниками у педагогічному університеті

Вже стало доброю традицією в Переяслав-Хмельницькій науковій бібліотеці імені Григорія Сковороди проводити зустрічі знаменитих людей зі студентами, викладачами та співробітниками вишу. 10 листопада до бібліотеки університету завітали український поет, прозаїк, публіцист, громадський, політичний та державний діяч, доктор філософії в галузі політології Володимир Шовкошитний та молодий письменник Олександр Фадєєв. Поспілкуватися із гостями прийшли студенти різних факультетів, викладачі, колектив бібліотеки вишу, місцеві письменники та поети.

Володимир Шовкошитний – людина, яка вірить у добро, кохання, вірує в людині людину. Поетова душа – це «болючий згусток муки», а талант – то «біль чужого болю». Іде прозаїк по світу, власний хрест несе. Вважає, що у кожного своя дорога і власне бачення мети, що «найкраще мислять кров’ю», бо кров – це «основа спорідненості тисяч поколінь», кров – це пам’ять, бо несе вона в собі «народний генокод», бо вона свята.

Спілкуючись з читачами, Володимир Шовкошитний розповів про свою творчість і про найяскравіші епізоди зі свого життя. А воно у митця, справді цікаве. Володимир Федорович має чотири вищі освіти, народний депутат України І скликання, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиля» з 1990 до 2003 року, доктор філософії в галузі політології, автор багатьох писемних видань

Письменник ознайомив присутніх з видавничою палітрою «Українського пріоритету» – творами знаних українських письменників, чия читацька аудиторія вже сформувалася, і молодих обдарованих авторів, з якими читачеві варто познайомитися. Митець презентував авторські книги «Кров – свята», «Запали свічу», «Я бачив».

Також гості презентували науково-популярне дослідження Олександра Фадєєва «Долітописна історія України».

У ході зустрічі Володимир Федорович прочитав власні вірші та закликав любити Україну і завжди залишатися собою.

Наприкінці зустрічі Володимир Шовкошитний та Олександр Фадєєв дарували присутнім найдорожче, що в них є – автографи, книги і фотосесію.

Зустріч із письменниками була справді цікавою і корисно-повчальною. Тож сподіваємося ще не раз привітати їх у Переяслав-Хмельницькому педагогічному виші імені Григорія Сковороди.


Джерело: Ольга Науменко / Новий Погляд
1