Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Чергова зустріч у клубі «Пам’ять серця»

Чергова зустріч у клубі «Пам’ять серця»

14 вересня в Будинку освіти відбулася зустріч, присвячена 73-й річниці визволення міста та району від німецько-фашистських загарбників та Дня міста Переяслава-Хмельницького. Серед учасників зустрічі у клубі «Пам’ять серця» – колишні в’язні концтаборів, примусові працівники (остарбайтери), народжені в неволі, діти війни, їхні родичі та волонтери.

Учасників заходу вітали заступник міського голови Валентина Губенко, начальник відділу культури Переяслав-Хмельницької РДА Валентина Усик, голова районної ГО «Союз Чорнобиль» Наталія Татарчук, генеральний директор центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів Раїса Голованова.

Члени клубу були приємно вражені, коли волонтер з Магдебурга (Німеччина) Анна Волонтир разом з вітанням передала торти і велике серце від імені німецьких партнерів Олівера Брауна, Майка Райхеля та Петера Ветцеля.

Серед учасників зустрічі були люди різного віку. Особливі оплески дісталися Софії Голянд з міста, Ользі Гандзі з Дем’янець та Івану Сисі з Жовтневого, яким вже за дев’яносто.

Для усіх присутніх свої пісні дарував ансамбль «Весняний подих» під керівництвом Лідії Губи.

Зустріч була організована Переяслав-Хмельницьким відділенням Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» у рамках реалізації гуманітарного проекту "Служба медико-соціальної допомоги на дому, організація зустрічей та дозвілля жертв націонал-соціалізму у Переяслав-Хмельницькому із залученням їхніх родичів та волонтерської молоді". Проект фінансується Німецьким Федеральним фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє».1