Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Проведение распродаж и скидок на Черную Пятницу
17.11.2022


Прощання із воїном Олексієм Цупилом
14.11.2022


Комендантська година у Київській області: скільки діятиме та яка відповідальність за порушення
29.10.2022

У Київській області продовжили комендантську годину до 6 листопада. Вона діятиме щодня з 23:00 до 5:00.


Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Головна » Новини » Чергова зустріч у клубі «Пам’ять серця»

Чергова зустріч у клубі «Пам’ять серця»

14 вересня в Будинку освіти відбулася зустріч, присвячена 73-й річниці визволення міста та району від німецько-фашистських загарбників та Дня міста Переяслава-Хмельницького. Серед учасників зустрічі у клубі «Пам’ять серця» – колишні в’язні концтаборів, примусові працівники (остарбайтери), народжені в неволі, діти війни, їхні родичі та волонтери.

Учасників заходу вітали заступник міського голови Валентина Губенко, начальник відділу культури Переяслав-Хмельницької РДА Валентина Усик, голова районної ГО «Союз Чорнобиль» Наталія Татарчук, генеральний директор центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів Раїса Голованова.

Члени клубу були приємно вражені, коли волонтер з Магдебурга (Німеччина) Анна Волонтир разом з вітанням передала торти і велике серце від імені німецьких партнерів Олівера Брауна, Майка Райхеля та Петера Ветцеля.

Серед учасників зустрічі були люди різного віку. Особливі оплески дісталися Софії Голянд з міста, Ользі Гандзі з Дем’янець та Івану Сисі з Жовтневого, яким вже за дев’яносто.

Для усіх присутніх свої пісні дарував ансамбль «Весняний подих» під керівництвом Лідії Губи.

Зустріч була організована Переяслав-Хмельницьким відділенням Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» у рамках реалізації гуманітарного проекту "Служба медико-соціальної допомоги на дому, організація зустрічей та дозвілля жертв націонал-соціалізму у Переяслав-Хмельницькому із залученням їхніх родичів та волонтерської молоді". Проект фінансується Німецьким Федеральним фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє».1