Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Чергова зустріч у клубі «Пам’ять серця»

Чергова зустріч у клубі «Пам’ять серця»

14 вересня в Будинку освіти відбулася зустріч, присвячена 73-й річниці визволення міста та району від німецько-фашистських загарбників та Дня міста Переяслава-Хмельницького. Серед учасників зустрічі у клубі «Пам’ять серця» – колишні в’язні концтаборів, примусові працівники (остарбайтери), народжені в неволі, діти війни, їхні родичі та волонтери.

Учасників заходу вітали заступник міського голови Валентина Губенко, начальник відділу культури Переяслав-Хмельницької РДА Валентина Усик, голова районної ГО «Союз Чорнобиль» Наталія Татарчук, генеральний директор центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів Раїса Голованова.

Члени клубу були приємно вражені, коли волонтер з Магдебурга (Німеччина) Анна Волонтир разом з вітанням передала торти і велике серце від імені німецьких партнерів Олівера Брауна, Майка Райхеля та Петера Ветцеля.

Серед учасників зустрічі були люди різного віку. Особливі оплески дісталися Софії Голянд з міста, Ользі Гандзі з Дем’янець та Івану Сисі з Жовтневого, яким вже за дев’яносто.

Для усіх присутніх свої пісні дарував ансамбль «Весняний подих» під керівництвом Лідії Губи.

Зустріч була організована Переяслав-Хмельницьким відділенням Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» у рамках реалізації гуманітарного проекту "Служба медико-соціальної допомоги на дому, організація зустрічей та дозвілля жертв націонал-соціалізму у Переяслав-Хмельницькому із залученням їхніх родичів та волонтерської молоді". Проект фінансується Німецьким Федеральним фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє».1