Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Зимовий вернісаж у дитячій художній школі

Зимовий вернісаж у дитячій художній школі

Зимовий вернісаж у дитячій художній школі

Дитяча творчість – це чарівний світ гармонії, радості, неймовірних перетворень, в якому немає нічого неможливого, в якому так спокійно і затишно.

Напередодні зимових свят в дитячій художній школі традиційно відкрилася новорічно-різдвяна виставка. Більше чотирьохсот малюнків юних художників віком від восьми до п’ятнадцяти років заполонили стіни фойє школи і 2-х аудиторій першого поверху.

Перериваючи сірі, похмурі дні осені, що забарилася, виставка відразу переносить відвідувачів у зимову казку: білий пухнастий сніжок, веселі сніговички, новорічна ялинка, фантастичні звірушки, птахи, снігова королева, веселі колядники, щедрувальники… Казкові, фантастичні, яскраві, барвисті, іноді смішні і такі зворушливі образи, створені дітьми, створюють особливий настрій, дають відчуття свята і зимової казки..

На відкриття виставки завітали заступник міського голови Валентина Губенко, начальник відділу культури і туризму Антоніна Курченко, представники спілки «Кредит-Експерт» (ініціатори обласного «Конкурсу юних митців» на кращий малюнок до календарика на 2020 рік), батьки вихованців, місцеві жителі.

Валентина Губенко привітала всіх присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, передала вітання і від імені міського голови, подякувала за плідну роботу викладачам художньої школи, самим вихованцям і їх батькам.

Першими несподіваними радісними «сніжинками» для вихованців художньої школи стали вручення нагород, дипломів, грамот, які вони отримали за участь і перемоги в обласному конкурсі на кращий малюнок до календарика на 2020 рік, у ХV міському конкурсі творчої спадщини Т. Г. Шевченка у рамках літературно-мистецького фестивалю-конкурсу «Переяславська осінь Кобзаря».

І, звичайно, не обійшлося без святкових солодких подарунків від Снігуроньки, які начальник відділу культури і туризму Антоніна Курченко від всього відділу передала т.в.о. директора закладу Ірині Кузьмицькій для вихованців школи. Також Антоніна Миколаївна вручила вітальну листівку колективу від міського голови з новорічно-різдвяними святами.

Відкриття дитячої виставки – це завжди свято, а новорічно-різдвяної – особливо. Адже діти тонко відчувають світлу радість зимових свят і діляться нею з нами в своїх малюнках. Тож здійсніть подорож у казку, відвідайте новорічно-різдвяну виставку в дитячій художній школі.1