Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Самоізоляція? Знову?
01.01.2021


Погода на месяц в Переяславе
14.12.2020


Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Головна » Новини » Житомир і Переяслав-Хмельницький діляться досвідом впровадження енергоефективних проектів

Житомир і Переяслав-Хмельницький діляться досвідом впровадження енергоефективних проектів

16 січня, в Житомирі з робочим візитом перебуває делегація з міста Переяслава-Хмельницького. В рамках зустрічі обговорюють питання стратегічного планування розвитку міст, механізми залучення додаткових фінансових ресурсів, досвід розробки та впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку Житомира і Муніципального енергетичного плану Житомира, а також перспективи і можливості сталого розвитку українських міст.

Директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Микола Костриця розповів, що зараз в Житомирі працюють над баченням і стратегією розвитку міста. «Важливо постійно промовляти кожен ваш крок з мешканцями і з бізнесом. Адже процес написання стратегії - не менш важливий, ніж сам документ. Тільки за минулий рік в процесі написання стратегії через різні комунікаційні заходи в Житомирі було охоплено понад 8 тисяч громадян. Таким чином ми забезпечуємо залученість людей до змін в місті», - сказав зокрема він.

Так, під час зустрічі гостям розповіли, що в Житомирі діє проект "Інтегрований розвиток міст в Україні", основним завданням якого є стратегічне планування розвитку обласного центру до 2030 року. Вже визначено шість пріоритетів такого розвитку. Крім цього, Житомир відібрані проектом «Енергоефективність в громадах II», як приклад, в тому числі - для міста Переяслав-Хмельницький.

Фахівці виконавчих органів Житомирської міської ради будуть ділитися з гостями набутими знаннями і досвідом з першої фази вже реалізованого в 2014-2017 роках проекту «Енергоефективність в громадах». Так, зокрема, експерти відзначають, що перешкодою на шляху доступу до фінансування заходів з енергоефективності часто стає недолік даних про показниках енергоспоживання громадських будівель, а також відсутність знань для розробки прийнятних проектних пропозицій.1