Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Житомир і Переяслав-Хмельницький діляться досвідом впровадження енергоефективних проектів

Житомир і Переяслав-Хмельницький діляться досвідом впровадження енергоефективних проектів

16 січня, в Житомирі з робочим візитом перебуває делегація з міста Переяслава-Хмельницького. В рамках зустрічі обговорюють питання стратегічного планування розвитку міст, механізми залучення додаткових фінансових ресурсів, досвід розробки та впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку Житомира і Муніципального енергетичного плану Житомира, а також перспективи і можливості сталого розвитку українських міст.

Директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Микола Костриця розповів, що зараз в Житомирі працюють над баченням і стратегією розвитку міста. «Важливо постійно промовляти кожен ваш крок з мешканцями і з бізнесом. Адже процес написання стратегії - не менш важливий, ніж сам документ. Тільки за минулий рік в процесі написання стратегії через різні комунікаційні заходи в Житомирі було охоплено понад 8 тисяч громадян. Таким чином ми забезпечуємо залученість людей до змін в місті», - сказав зокрема він.

Так, під час зустрічі гостям розповіли, що в Житомирі діє проект "Інтегрований розвиток міст в Україні", основним завданням якого є стратегічне планування розвитку обласного центру до 2030 року. Вже визначено шість пріоритетів такого розвитку. Крім цього, Житомир відібрані проектом «Енергоефективність в громадах II», як приклад, в тому числі - для міста Переяслав-Хмельницький.

Фахівці виконавчих органів Житомирської міської ради будуть ділитися з гостями набутими знаннями і досвідом з першої фази вже реалізованого в 2014-2017 роках проекту «Енергоефективність в громадах». Так, зокрема, експерти відзначають, що перешкодою на шляху доступу до фінансування заходів з енергоефективності часто стає недолік даних про показниках енергоспоживання громадських будівель, а також відсутність знань для розробки прийнятних проектних пропозицій.1