Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Житомир і Переяслав-Хмельницький діляться досвідом впровадження енергоефективних проектів

Житомир і Переяслав-Хмельницький діляться досвідом впровадження енергоефективних проектів

16 січня, в Житомирі з робочим візитом перебуває делегація з міста Переяслава-Хмельницького. В рамках зустрічі обговорюють питання стратегічного планування розвитку міст, механізми залучення додаткових фінансових ресурсів, досвід розробки та впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку Житомира і Муніципального енергетичного плану Житомира, а також перспективи і можливості сталого розвитку українських міст.

Директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Микола Костриця розповів, що зараз в Житомирі працюють над баченням і стратегією розвитку міста. «Важливо постійно промовляти кожен ваш крок з мешканцями і з бізнесом. Адже процес написання стратегії - не менш важливий, ніж сам документ. Тільки за минулий рік в процесі написання стратегії через різні комунікаційні заходи в Житомирі було охоплено понад 8 тисяч громадян. Таким чином ми забезпечуємо залученість людей до змін в місті», - сказав зокрема він.

Так, під час зустрічі гостям розповіли, що в Житомирі діє проект "Інтегрований розвиток міст в Україні", основним завданням якого є стратегічне планування розвитку обласного центру до 2030 року. Вже визначено шість пріоритетів такого розвитку. Крім цього, Житомир відібрані проектом «Енергоефективність в громадах II», як приклад, в тому числі - для міста Переяслав-Хмельницький.

Фахівці виконавчих органів Житомирської міської ради будуть ділитися з гостями набутими знаннями і досвідом з першої фази вже реалізованого в 2014-2017 роках проекту «Енергоефективність в громадах». Так, зокрема, експерти відзначають, що перешкодою на шляху доступу до фінансування заходів з енергоефективності часто стає недолік даних про показниках енергоспоживання громадських будівель, а також відсутність знань для розробки прийнятних проектних пропозицій.1