Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Чим відрізняються коньяк, арманьяк і інші бренді?
27.08.2022


Чем удалить накипь из кофемашины
25.07.2022


Чому батьки обирають підгузки Libero
13.04.2022


Головна » Новини » Житомир і Переяслав-Хмельницький діляться досвідом впровадження енергоефективних проектів

Житомир і Переяслав-Хмельницький діляться досвідом впровадження енергоефективних проектів

16 січня, в Житомирі з робочим візитом перебуває делегація з міста Переяслава-Хмельницького. В рамках зустрічі обговорюють питання стратегічного планування розвитку міст, механізми залучення додаткових фінансових ресурсів, досвід розробки та впровадження Плану дій сталого енергетичного розвитку Житомира і Муніципального енергетичного плану Житомира, а також перспективи і можливості сталого розвитку українських міст.

Директор департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Микола Костриця розповів, що зараз в Житомирі працюють над баченням і стратегією розвитку міста. «Важливо постійно промовляти кожен ваш крок з мешканцями і з бізнесом. Адже процес написання стратегії - не менш важливий, ніж сам документ. Тільки за минулий рік в процесі написання стратегії через різні комунікаційні заходи в Житомирі було охоплено понад 8 тисяч громадян. Таким чином ми забезпечуємо залученість людей до змін в місті», - сказав зокрема він.

Так, під час зустрічі гостям розповіли, що в Житомирі діє проект "Інтегрований розвиток міст в Україні", основним завданням якого є стратегічне планування розвитку обласного центру до 2030 року. Вже визначено шість пріоритетів такого розвитку. Крім цього, Житомир відібрані проектом «Енергоефективність в громадах II», як приклад, в тому числі - для міста Переяслав-Хмельницький.

Фахівці виконавчих органів Житомирської міської ради будуть ділитися з гостями набутими знаннями і досвідом з першої фази вже реалізованого в 2014-2017 роках проекту «Енергоефективність в громадах». Так, зокрема, експерти відзначають, що перешкодою на шляху доступу до фінансування заходів з енергоефективності часто стає недолік даних про показниках енергоспоживання громадських будівель, а також відсутність знань для розробки прийнятних проектних пропозицій.1