Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Головна » Новини » Затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Переяславської громади

Затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Переяславської громади

На останньому у 2021 році сесійному засіданні Переяславської міської ради, яке відбулося 23 грудня, депутатами затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами в межах Переяславської громади.
Затверджено Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Переяславської громади

У додатку до рішення «зовнішня реклама» трактується як така, що розміщена на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях – рекламоносіях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг. І розміщувати таку рекламу відтепер можна виключно на підставі дозволів, які видаються рішенням виконавчого комітету Переяславської міської ради.

У положенні прописано умови, вимоги до розміщення такої реклами та Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності на території Переяславської громади.

Реклама на відведеній території на відкритій місцевості (зелена зона, асфальт, ґрунт тощо) за 1 кв.м коштуватиме за місяць 35% від мінімальної заробітної плати, визначеної законом станом на 01 січня поточного року. Такий базовий тариф встановлено і для реклами на зовнішніх поверхнях будинків та споруд і для реклами на елементах вуличного обладнання, окрім електроопор.

Детальніше ознайомитись з Порядком зовнішньої реклами в межах Переяславської громади можна у документі.

Замовити виготовлення зовнішньої рекламної конструкції або вивіски можна у компанії Pro-Art.1