Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Заходи до Міжнародного дня інвалідів

Заходи до Міжнародного дня інвалідів

Заходи до Міжнародного дня інвалідів

У Переяслав-Хмельницькому Центрі соціального захисту пенсіонерів та інвалідів 2 грудня відбувся «день відкритих дверей», приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

У заходах взяли участь заступник міського голови Валентина Губенко, заступник департаменту соціального захисту населення, начальник відділу обслуговування пенсіонерів, інвалідів війни та праці управління соціального захисту населення Київської ОДА Валерія Незенко, депутати міської ради Лідія Оверчук та Віта Гончар, голова ради ветеранів міста Єлизавета Миздренко, поетеса Вікторія Шевель, заступник Управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької міської ради Ірина Іванюк.

До присутніх зі словом звернулася Валентина Губенко:

– Сьогодні ми зібралися разом в затишному приміщенні центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів в переддень Міжнародного дня інвалідів, з метою підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. Завдання органів місцевого самоврядування діяти так, щоб соціальні умови життя інвалідів поліпшувалися і були комфортними для них. Люди з особливими потребами кваліфіковано працюють на робочих місцях, займаються спортом, пишуть вірші, малюють картини, грають на музичних інструментах, дружбі між ними, взаємопідтримці можна навіть позаздрити.

Завдяки роботі комітету доступності при управлінні соціального захисту населення, в місті можна побачити за останні кілька років пандуси біля установ, організацій міста, кнопки екстреного виклику, що дозволяє більш комфортно почувати себе людям на візках. Для послуг людям працюють відділення Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, в тому числі дитяче реабілітаційне відділення. Діти з вадами успішно відвідують заняття зі спеціалістами в клубі «Діалог». Для дітей та молоді спеціалісти

Переяслав-Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять майстер-класи декоративно-ужиткового мистецтва. Спортивну молодь підтримує Переяслав-Хмельницьке відділення «Інваспорт».

Всім присутнім хочеться побажати здоров’я, Божого благословення, прихильності долі, поваги від дітей, онуків, миру. Збирайтеся, діліться досвідом, спілкуйтеся, підтримуйте один одного, щоб не залишився ніхто самотнім.

Для пенсіонерів та людей з обмеженими фізичними можливостями творчі подарунки подарували учні ЗОШ №2 та Народний аматорський вокальний ансамбль “Весняний подих” центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів (художній керівник Лідія Губа, музичний керівник Василь Заболотний). Виступили також рідні та підопічні Центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, які читали власні вірші та виконували зворушливі пісні.1