Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Проведение распродаж и скидок на Черную Пятницу
17.11.2022


Прощання із воїном Олексієм Цупилом
14.11.2022


Комендантська година у Київській області: скільки діятиме та яка відповідальність за порушення
29.10.2022

У Київській області продовжили комендантську годину до 6 листопада. Вона діятиме щодня з 23:00 до 5:00.


Нові гральні автомати в онлайн казино Goxbet
19.09.2022


Стоит ли использовать мазь от псориаза
31.08.2022

Псориаз — это заболевание, поражающее кожу. Он вызывается аномальным ростом клеток дермы. Аномальный рост клеток кожи, в свою очередь, вызывает воспаление и боль. Воспаление может привести к образованию рубцов и некрасивых шрамов.


Головна » Новини » Заходи до Міжнародного дня інвалідів

Заходи до Міжнародного дня інвалідів

Заходи до Міжнародного дня інвалідів

У Переяслав-Хмельницькому Центрі соціального захисту пенсіонерів та інвалідів 2 грудня відбувся «день відкритих дверей», приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

У заходах взяли участь заступник міського голови Валентина Губенко, заступник департаменту соціального захисту населення, начальник відділу обслуговування пенсіонерів, інвалідів війни та праці управління соціального захисту населення Київської ОДА Валерія Незенко, депутати міської ради Лідія Оверчук та Віта Гончар, голова ради ветеранів міста Єлизавета Миздренко, поетеса Вікторія Шевель, заступник Управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької міської ради Ірина Іванюк.

До присутніх зі словом звернулася Валентина Губенко:

– Сьогодні ми зібралися разом в затишному приміщенні центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів в переддень Міжнародного дня інвалідів, з метою підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. Завдання органів місцевого самоврядування діяти так, щоб соціальні умови життя інвалідів поліпшувалися і були комфортними для них. Люди з особливими потребами кваліфіковано працюють на робочих місцях, займаються спортом, пишуть вірші, малюють картини, грають на музичних інструментах, дружбі між ними, взаємопідтримці можна навіть позаздрити.

Завдяки роботі комітету доступності при управлінні соціального захисту населення, в місті можна побачити за останні кілька років пандуси біля установ, організацій міста, кнопки екстреного виклику, що дозволяє більш комфортно почувати себе людям на візках. Для послуг людям працюють відділення Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, в тому числі дитяче реабілітаційне відділення. Діти з вадами успішно відвідують заняття зі спеціалістами в клубі «Діалог». Для дітей та молоді спеціалісти

Переяслав-Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять майстер-класи декоративно-ужиткового мистецтва. Спортивну молодь підтримує Переяслав-Хмельницьке відділення «Інваспорт».

Всім присутнім хочеться побажати здоров’я, Божого благословення, прихильності долі, поваги від дітей, онуків, миру. Збирайтеся, діліться досвідом, спілкуйтеся, підтримуйте один одного, щоб не залишився ніхто самотнім.

Для пенсіонерів та людей з обмеженими фізичними можливостями творчі подарунки подарували учні ЗОШ №2 та Народний аматорський вокальний ансамбль “Весняний подих” центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів (художній керівник Лідія Губа, музичний керівник Василь Заболотний). Виступили також рідні та підопічні Центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, які читали власні вірші та виконували зворушливі пісні.1