Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » По Переяславу заборонили рух багатотоних вантажівок

По Переяславу заборонили рух багатотоних вантажівок

На пленарному засіданні виконкому міської ради, яке провів 30 листопада міський голова Тарас Костін, було прийнято рішення про заборону проїзду дорогами Переяслава-Хмельницького транспорту вагою понад 24 тонни. За словами першого заступника міського голови Григорія Карнауха, це питання виникло тому, що останнім стало багато випадків транзиту вантажівок занадто великої тоннажності через Переяслав, в результаті чого руйнується дорожнє покриття вулиць міста.

Існує урядова постанова, якою вантажівкам вагою понад 24 тонни забороняється проїзд містами. Проте транспорт, що їде окружною, нерідко завертає до міста. Тому рішенням передбачено на всіх основних в’їздах поставити відповідні дорожні знаки про обмеження тоннажності. Подібні знаки вже встановлено в таких сусідніх містах, як Березань, Бориспіль.

За ініціативи депутата міської ради В’ячеслава Саулка прийнято рішення про встановлення двох «лежачих поліцейських» та відповідних дорожніх знаків на Новокиївському шосе в районі ЗОШ №4.

У гуртожитку колишнього ТТС впорядкують нумерацію житлових приміщень. Після прийняття цього гуртожитку до міської комунальної власності тут поетапно проводиться ряд заходів з реорганізації. За словами Григорія Карнауха, не так давно сюди провели міське водопостачання. Тепер багато його мешканців порушують питання про приватизацію своїх помешкань. Одним з кроків до цього і стане впорядкування їх нумерації.

Учасники засідання виконкому розглянули ряд спірних питань, пов’язаних з правомірністю встановлення деяких тимчасових споруд та наданням дозволів для цього. Участь в обговоренні взяли і деякі підприємці. Було виявлено немало суттєвих порушень, які, як виглядає, потребують глибшого дослідження, можливо, втручання правоохоронних органів.1