Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Ювілей Ковалинської школи

Ювілей Ковалинської школи

16 травня Ковалинська школа відсвяткувала 20-річний ювілей. Двері школи гостинно відкрилися для всіх гостей – учнів, батьків та випускників школи. Привітати з цим чудовим святом всіх присутніх завітали голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін, голова районної ради Петро Качкалда та начальник районного відділу освіти Таміла Дубина.

У своїх виступах керівники району дали високу оцінку роботи педагогічного колективу, побажали вчителям подальших успіхів у справі виховання підростаючого покоління, а всім присутнім – міцного здоров’я, миру, злагоди та порозуміння.

У 1996 році Петро Качкалда, перебуваючи тоді на посаді голови Переяслав-Хмельницького райвиконкому, мав нагоду відкривати цю школу, тому для нього цей ювілей дуже важливий. За ці роки школа гідно заявила про себе в районі, адже на чолі завжди були талановиті керівники – Наталія Андріїівна Задорожня, Ольга Михайлівна Ялоза та нинішній директор Світлана Василівна Руденко.

Немало теплих слів і побажань пролунало на адресу школи, її учнівського та педагогічного колективу з уст почесних гостей свята: начальника відділу освіти Таміли Дубини, голови громадської жіночої організації Тетяни Андросенко. І, як годиться, на День Народження всі прийшли з подарунками – від райдержадміністрації та районної ради вручили принтер, від районної профспілки – грошову премію.

Від імені громади села Ковалин та від себе особисто слова щирої вдячності педагогічному колективу Ковалинського НВО висловив сільський голова Сергій Андрієвський, який не стоїть осторонь проблем навчального закладу та за можливості надає допомогу у вирішенні питань життєдіяльності школи. Сергій Григорович подарував фотоапарат, щоб закарбувати найщасливіші миті життя школи.

Належна увага на святі була приділена учителям-пенсіонерам. Учні привітали їх і вручили квіти. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять всіх учителів, учнів і працівників школи, яких вже сьогодні немає серед живих.

Директор школи Світлана Руденко у вітальному слові сказала, що кожного дня дякує Богові за свій творчий колектив – це вчителі, учні, батьки, працівники школи. Світлана Василівна подякувала своїм попередникам за їх невтомний труд на благо спільної справи – виховання підростаючого покоління. А також висловила слова вдячності районній владі, спонсорам та сільському голові, які у всьому підтримують школу. На пам’ять їм вручили годинники із зображенням Ковалинської школи та блокноти, випущені спеціально до 20-річного ювілею.

Педагогічний колектив разом з учнями та вихованцями дитячого садочка підготували чудовий святковий концерт. На завершення свята директору школи, випускниці та першокласнику було надано право відкрити третє десятиліття життя школи – на подвір’ї урочисто залунав шкільний дзвінок.1