місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі відбулася зустріч із героями 3-ї окремої штурмової бригади
18.03.2024

Представники 3-ї окремої штурмової бригади нещодавно завітали до Переяслава, де поділилися з місцевою громадою та випускниками одного з місцевих ліцеїв своїми переживаннями на фронті, деталями служби в підрозділі, а також цілями та діяльністю молодіжної організації «Центурія».

Переяслав відзначив відкриття модернізованого молодіжного центру «Зустріч»
18.03.2024

На Переяславщині оголошено попередження про потенційні затоплення: жовтий рівень загрози на берегах Дніпра
18.03.2024

Переяславська громада тепер користується автомобілем швидкої допомоги, подарованим містом Магдебург з Німеччини
18.03.2024

Головна » Новини » Переяславські юні легкоатлети показали відмінні результати

Переяславські юні легкоатлети показали відмінні результати

11 вересня вперше за останні роки стадіон “Трудові резерви” (м. Біла Церква) приймав легкоатлетичні змагання обласного рівня, а саме відкритий чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005 р.н. та молодші.

Учасники змагалися у 12 видах програми. Вихованці Переяславської ДЮСШ показали відмінний результат. Так, Станіслав Коноваленко в запеклій боротьбі виборов золото в бігу на 100 м (11,1 с), а Черниш Ярослав в бігу на 100 м (11,9 с) став бронзовим призером.

Зубко Максим в бігу на 200 м (24,7 с) виборов золото, а в бігу на 400 м (53,6) став срібним призером чемпіонату.

Тищенко Карина поповнила скарбничку досягнень золотом на дистанції 1500 м (5 хв.09 с).

Юнацька естафетна команда в складі: Станіслава Коноваленка, Зубка Максима, Черниша Ярослава, Кравченка Ігоря в запеклій боротьбі, обійшовши команду господарів, здобула золото.

Естафетна команда дівчат у складі: Карини Тищенко, Катерини Коноваленко, Олександри Толочко, Дарини Білько стала срібним призером змагань.

Вітаємо переможців, призерів змагань та тренера Микола Мальченко!

До слова, тренер-викладач з легкої атлетики Переяславської ДЮСШ Микола Мальченко, був відзначений Грамотою Київського обласного управління молоді і спорту.