Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Ярмарок професій для випускників Переяславщини

Ярмарок професій для випускників Переяславщини

Ярмарок професій для випускників шкіл міста Переяслав-Хмельницького та району

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Обрати професійне майбутнє молоді допомагає служба зайнятості. 20 березня 2019 року в приміщені Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ відбувся Ярмарок професій для випускників шкіл міста Переяслав-Хмельницького та району.

Основною метою заходу є надання допомоги учням-випускникам загальноосвітніх шкіл у професійному самовизначенні, орієнтації їх на актуальні на ринку праці професії, шляхи їх набуття, права молоді при вступі в навчальні заклади і при влаштуванні на роботу; інформування про послуги служби зайнятості, права та соціальні гарантії молоді.

Понад 200 майбутніх випускників шкіл міста та району відвідали цьогорічний весняний Ярмарок професій. Листівки, буклети, довідники, папки з описами професій – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

Для презентації своїх навчальних закладів на Ярмарок професій прибули представники: Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди; Оптико-механічного коледжу Київського національного університету ім. Т. Шевченка;  Інститут Управління державної охорониУкраїни Київського національного університету ім.. Т.Шевченка; Чорнобильського медичного коледжу; Інституту спецзвязку та захисту інформації КПІ; Київський інститут інтелектуальної власності та права НУ ОЮА; Відкритий міжнародний Університет розвитку людини «Україна»; Національного транспортного університету; Київського механіко-технологічного коледжу ДВНЗ та інші.

Представники навчальних закладів  мали змогу поінформувати майбутніх абітурієнтів про підготовчі курси, умови вступу, перелік перспективних спеціальностей, наявних факультетів та вартості навчання.

Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами,   отримати  кваліфіковані відповіді на запитанняю

В рамках проведення Ярмарку професій для учнів Хоцьківської та Соснівської ЗОШ, фахівцем філії було проведено профорієнтаційний захід,під час якого було розглянуто основну формулу вибору професії «Хочу – Можу – Треба» та  презентовано інформаційні ресурси партнерів Державної служби зайнятості (Проект «CareerHub» – електронний ресурс, «Моя професія: консультаційна мережа, та Платформу з професійної орієнтації та розвитку кар’єри ), які можуть зацікавити учнівську молодь і допомогти у виборі не лише професії а й навчального закладу

За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.


Автор: Кучеренко Т.Б. - фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних

1