Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Зусиллями мешканців і підприємців прибрано міський пляж
15.08.2017


Конкурс «Бренд міста Переяслава-Хмельницького»
14.08.2017

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у міському конкурсі


Як перемогти корупцію в держзакупівлях
26.06.2017

За допомогою впровадження системи ProZorro в Україні вдалося практично повністю викорінити корупцію в держзакупівлях і заощадити мільярди гривень бюджетних коштів.


Підсумки місячника благоустрою на Переяславщині
06.05.2017


У Переяславі пройде День вуличної музики
29.04.2017


Головна » Новини » Головна Ялинка Переяслав-Хмельницького 2015

Головна Ялинка Переяслав-Хмельницького 2015

Головну ялинку на центральній площі Переяслава запалили 25 грудня 2014
Головна Ялинка Переяслав-Хмельницького 2015

Переяслав активно готується до Новорічно-різдвяних свят, назважаючи на складну синуацію в країні та нестачу кошт у міському бюджеті. І, як і завжди, головнм атрибутом стане красуня-ялинка на центральній площі міста. Як повідомили у міській раді, на ці свята вона буде практично натуральною, невеликі деревця розмістяться на металевому каркасі. Працівники міського ВУКГ та ДП “Переяслав-Хмельницький лісгосп” заготовили дерева, а монтаж новорічної ялинки  проведуть  працівники цеху благоустрою на площі Богдана Хмельницького.

25 грудня, після 16-ї години на центральній площі Переяслава (Київська область) відбулося театралізоване дійство запалення новорічної ялинки. Виставу за оригінальним сценарієм підготували міські аматори спільно з відділом культури. Загалом її  учасниками було до трьох десятків осіб — і дорослі, і діти різного віку. Вони співали, танцювали, водили хороводи, і, звичайно ж, з Дідом Морозом та Снігуронькою вітали всіх присутніх зі святами, що надходять.

Присутніх привітала заступник міського голови Валентина Губенко. Вона побажала переяславцям миру, спокою і добра, здійснення найзаповітніших дитячих мрій.

Період Новорічно-різдвяних свят прийшов і на Переяславщину. Триватиме він як і завжди до 19 січня, коли відзначається останнє свято цього періоду Хрещення Господнє.

На встановлення ялинки, її прикрашення коштів з міського бюджету не будуло витрачено. ФІнансові кошти для цього, як спонсорську допомогу, надано благодійним фондом Олександра Онищенка “Родина”. Близько 70 тис. грн. — на новорічні герлянди та іграшки, ще понад 11 тис. грн. — на ялинку. Так що організатори встановлення ялинки сподіваються, що вона цього року на радість дітям та й дорослим буде дуже гарною.


1