Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Головна Ялинка Переяслав-Хмельницького 2015

Головна Ялинка Переяслав-Хмельницького 2015

Головну ялинку на центральній площі Переяслава запалили 25 грудня 2014
Головна Ялинка Переяслав-Хмельницького 2015

Переяслав активно готується до Новорічно-різдвяних свят, назважаючи на складну синуацію в країні та нестачу кошт у міському бюджеті. І, як і завжди, головнм атрибутом стане красуня-ялинка на центральній площі міста. Як повідомили у міській раді, на ці свята вона буде практично натуральною, невеликі деревця розмістяться на металевому каркасі. Працівники міського ВУКГ та ДП “Переяслав-Хмельницький лісгосп” заготовили дерева, а монтаж новорічної ялинки  проведуть  працівники цеху благоустрою на площі Богдана Хмельницького.

25 грудня, після 16-ї години на центральній площі Переяслава (Київська область) відбулося театралізоване дійство запалення новорічної ялинки. Виставу за оригінальним сценарієм підготували міські аматори спільно з відділом культури. Загалом її  учасниками було до трьох десятків осіб — і дорослі, і діти різного віку. Вони співали, танцювали, водили хороводи, і, звичайно ж, з Дідом Морозом та Снігуронькою вітали всіх присутніх зі святами, що надходять.

Присутніх привітала заступник міського голови Валентина Губенко. Вона побажала переяславцям миру, спокою і добра, здійснення найзаповітніших дитячих мрій.

Період Новорічно-різдвяних свят прийшов і на Переяславщину. Триватиме він як і завжди до 19 січня, коли відзначається останнє свято цього періоду Хрещення Господнє.

На встановлення ялинки, її прикрашення коштів з міського бюджету не будуло витрачено. ФІнансові кошти для цього, як спонсорську допомогу, надано благодійним фондом Олександра Онищенка “Родина”. Близько 70 тис. грн. — на новорічні герлянди та іграшки, ще понад 11 тис. грн. — на ялинку. Так що організатори встановлення ялинки сподіваються, що вона цього року на радість дітям та й дорослим буде дуже гарною.1