Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Як знайти роботу у Переяславі

Як знайти роботу у Переяславі

Як знайти роботу у Переяславі

Ви хочете бути незалежним, або, наприклад, мати додатковий дохід, але так сталося, що мешкаєте в маленькому місті, а не у великому. Є кілька правил, при дотриманні яких можна досягти успіху.

Спочатку необхідно визначитися, за яким графіком  хочете працювати і яку суму грошей заробляти. Відразу цю інформацію не треба зазначати в оголошенні. Краще повідомте цю інформацію вже після того, як дізнаєтесь про умови вашого потенційного місця роботи.

Складіть грамотне резюме, розкажіть у ньому про свою освіту, професійний досвід, про свої навички та свої позитивні сторони.

Щодня переглядайте на сайті про роботу нові вакансії  та відгукуйтесь на тих, хто сподобався. Не нехтуйте місцевими газетами з оголошеннями про роботу. Незайвим буде і самому давати оголошення про те, що шукаєте роботу.

Якщо у вас немає освіти, це не привід сумувати. Існує величезний перелік професій, де можна працювати без вищої освіти.

Залишіть своє резюме у барах, ресторанах та кафе. У подібних закладах дуже часто потрібні бармени, офіціанти, менеджери та кухарі.

Ще, непогано буде розповісти своїм друзям та знайомим про те, що ви займаєтеся пошуком роботи. У маленьких містах усі знають одне одного, як мінімум через посередників. І чим більше людей дізнається, що  шукаєте роботу, тим швидше інформація може дійти до потенційного роботодавця.  Цілком можливо, що вони зможуть допомогти  пошуку або зможуть допомогти влаштуватися в хорошу компанію.

Оголошення про пошук роботи можна розміщувати на профільних сайтах та на своїх сторінках у соціальних мережах.

Якщо вам подобаються діти, то можна на літню пору влаштуватися вожатим у якийсь найближчий табір. На цій посаді можна навіть відвідати іншу країну, вирушити до моря чи інше місце, де можна не лише заробити грошей, а й відпочити та отримати новий життєвий досвід.

Важливий фактор при працевлаштуванні на роботу - це співбесіда, яка проводиться безпосередньо в офісі компанії, там можна на місці об'єктивно оцінити, чи підходить  така робота, і чи все влаштовує на потенційному робочому місці.

У тому випадку, якщо у вас є якесь цікаве хобі, можна спробувати заробити саме з його допомогою. Наприклад, якщо  давно мрієте своє захоплення манікюром перетворити на професію. Спробуйте звернутися до місцевих салонів краси, на сьогодні  манікюр дуже затребуваний, і не лише серед забезпечених людей. Подобається шити - спробуйте влаштуватися в ательє з пошиття одягу, покажіть, що у вас є свої свіжі креативні ідеї.

І, найголовніше: якщо неодмінно хочете знайти хорошу і захоплюючу роботу, то не хапайтеся за першу-ліпшу, інакше через кілька місяців доведеться шукати нову. Пошук  роботи мрії процес тривалий і трудомісткий, він вимагатиме багато сил і часу.

Не треба зациклюватися на якійсь одній професії, якщо одразу не вдалося знайти те, що хотіли, спробуйте пошукати в іншому напрямку.

Якщо щось не вийшло, не став на собі хрест. Повір, трохи терпіння і твою працю буде винагороджено: ти знайдеш ту саму ідеальну роботу, яка приноситиме тобі радість. І неважливо, у маленькому чи великому місті – робота є скрізь. Її просто потрібно правильно шукати.1