Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Волонтери ГО «Майдан Переяславщини» звітували про допомогу військовим

Волонтери ГО «Майдан Переяславщини» звітували про допомогу військовим

Волонтери ГО «Майдан Переяславщини»

Член ради ГО “Майдан Переяславщини”(Київщина) Світлана Шевченко інформує у Фкйсбуці про виконану роботу волонтерами допомозі українському війську: “Останні два місяці я не мала часу публікувати звіти по збору і витраті коштів для потреб української армії. Але це не значить, що волонтерська діяльність припинилася. Дівчата, як і раніше, працюють, допомагаючи бійцям із придбанням продуктів, одягу, амуніції, медикаментів, навіть встигли похрестити одного біця із Кіровоградської області. У березні цього року зібрано 32 024 грн 25 копійок, у квітні волонтери ГО “Майдан Переяславщини” зібрали 37 368 грн. 08 копійок.

Найбільшу суму було зібрано у магазинах АТБ і Екомаркету, Миздренко Єлизавета Прокопівна принесла одяг, Оля Юхименко 10євро, Коверник Влад 100 грн, Анзіна Олена 100 грн, парафія святого Вознесіння УПЦ КП (отець Михаіл ) 2400, парафіяни Успенської церкви (отець Іван) продукти, 1000 грн, Ярема Олександр Григорович 1700 грн, Фесенко Анатолій Іванович 2000, Палатний Артур Леонідович розплатився за військовий одяг на суму 11800 грн., жителі Андрушів передали 880 ложок, Віталій Коцур 300 грн, мама загиблого бійця Олега Доги Анна Семенівна принесла сухофрукти, цукор, гречку, консерви, Пасічний Олександр Миколайович 100 грн, Джикідзе Ольга 500 грн, працівники ВУКГ щомісяця перераховують щоденний заробіток, щомісяця Горбовий Олександр Анатолійович вже досить тривалий час приносить по 200 грн, Тимченко Лариса щотижня приносить гроші, речі і продукти для бійців. І це далеко неповний перелік усіх благодійників.

Щотижня торговці на базарі передають сало, яке волонтери перекручують і відправляють у зону АТО. У зв‘язку із тим, що через складності пропускної системи їздити у зону бойових дій досить небезпечно, дещо змінилася тактика доставки. Тепер посилки для бійців відправляються через “Нову пошту”, часто допомагають це зробити родичі хлопців, або безпосередньо через бійців, які їдуть на передову. 9 травня волонтери і демобілізовані військові завантажили повну продуктів вантажіку під керуванням нашого кіборга Віктора Батіщева, крім того йому на пальне було передано 1400 грн, крім того 482 гривні передали для цих потреб члени асоціації учасників бойових дій і учасників АТО Переяславщини під керуванням Олександра Задорожнього. Цієї неділі автомобіль, повний продуктів і медикаментів, волонтери Інна Марченко і Людмила Романенко відправили у Десну. Серед покупок за останні два місяці переважають ліки, одяг, берци, наколінники, спальні мішки, пальне. Як і раніше, ведеться детальний облік усіх надходжень і витрат, також збергіаються всі чеки і розписки від бійців. Велике прохання до демобілізованих бійців, віддати отримані речі, які вже непотрібні, волонтерам, аби вони могли послугувати іншим захисникам України”.1