Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Волейбольний майданчик для бійців АТО

Волейбольний майданчик для бійців АТО

7 липня в медико-соціальному центрі ветеранів війни, що в Циблях, відбулося відкриття волейбольного майданчика. Директор закладу Юрій Гріненко назвав цю подію дуже важливою, адже будь-який вид спорту, а особливо ж командний, допомагає бійцям реабілітуватися після участі в бойових діях і повернутися до мирного життя. Також командна гра згуртовує людей, а це позитивно впливатиме на взаємини між пацієнтами, зазначив він.

Юрій Гріненко подякував за допомогу в облаштуванні волейбольного майданчика присутнім на заході керівникам району – голові райдержадміністрації Андрію Пряхіну та голові райради Петру Качкалді, начальнику відділу молоді й спорту РДА Борису Соньку. Зазначив, що за їхнього сприяння на спортивній площадці, що знаходиться поряд , встановили також стіл для армрестлінгу.

Керівник центру розповів, що незабаром заклад отримає гуманітарну допомогу – тренажери для відновлення функцій суглобів верхніх і нижніх кінцівок. Спеціально для цього в шпиталі підготували зал.

– Ми хочемо, щоб ваше здоров’я відновилося, – звернувся він до бійців АТО, які зараз знаходяться в госпіталі на реабілітації, – і працюємо над тим, щоб кожен пацієнт більше рухався і міг займатися тими фізичними вправами, які йому найкраще допоможуть.

Андрій Пряхін привіз на подарунок пацієнтам шпиталю волейбольний м’яч. Саме він зробив перший удар по ньому, а потім ще й спробував пограти за одну з команд, які вирішили випробувати майданчик одразу після його відкриття.

Боєць АТО Валерій Погребний (32 роки), родом з Білої Церкви, добуває термін лікування у шпиталі, але планує згодом знову сюди приїхати. Він одним із перших долучився до гри.

– Я дуже задоволений, що відкрили волейбольний майданчик. Маленький тренажерний зал тут є, а незабаром буде ще один. Це має велике значення. Люди після сніданку не лежатимуть, а займатимуться спортом, організовуватимуть турніри. Це і цікаво, і корисно, – зазначає він. – Таких людей, як я, тут багато. Які не вживають алкоголь, хочуть займатися спортом, відновити здоров’я. На нашому поверсі є тенісний стіл, ми часто граємо. Можна згодом і поле для міні-футболу в шпиталі облаштувати.1