Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Волейбольний майданчик для бійців АТО

Волейбольний майданчик для бійців АТО

7 липня в медико-соціальному центрі ветеранів війни, що в Циблях, відбулося відкриття волейбольного майданчика. Директор закладу Юрій Гріненко назвав цю подію дуже важливою, адже будь-який вид спорту, а особливо ж командний, допомагає бійцям реабілітуватися після участі в бойових діях і повернутися до мирного життя. Також командна гра згуртовує людей, а це позитивно впливатиме на взаємини між пацієнтами, зазначив він.

Юрій Гріненко подякував за допомогу в облаштуванні волейбольного майданчика присутнім на заході керівникам району – голові райдержадміністрації Андрію Пряхіну та голові райради Петру Качкалді, начальнику відділу молоді й спорту РДА Борису Соньку. Зазначив, що за їхнього сприяння на спортивній площадці, що знаходиться поряд , встановили також стіл для армрестлінгу.

Керівник центру розповів, що незабаром заклад отримає гуманітарну допомогу – тренажери для відновлення функцій суглобів верхніх і нижніх кінцівок. Спеціально для цього в шпиталі підготували зал.

– Ми хочемо, щоб ваше здоров’я відновилося, – звернувся він до бійців АТО, які зараз знаходяться в госпіталі на реабілітації, – і працюємо над тим, щоб кожен пацієнт більше рухався і міг займатися тими фізичними вправами, які йому найкраще допоможуть.

Андрій Пряхін привіз на подарунок пацієнтам шпиталю волейбольний м’яч. Саме він зробив перший удар по ньому, а потім ще й спробував пограти за одну з команд, які вирішили випробувати майданчик одразу після його відкриття.

Боєць АТО Валерій Погребний (32 роки), родом з Білої Церкви, добуває термін лікування у шпиталі, але планує згодом знову сюди приїхати. Він одним із перших долучився до гри.

– Я дуже задоволений, що відкрили волейбольний майданчик. Маленький тренажерний зал тут є, а незабаром буде ще один. Це має велике значення. Люди після сніданку не лежатимуть, а займатимуться спортом, організовуватимуть турніри. Це і цікаво, і корисно, – зазначає він. – Таких людей, як я, тут багато. Які не вживають алкоголь, хочуть займатися спортом, відновити здоров’я. На нашому поверсі є тенісний стіл, ми часто граємо. Можна згодом і поле для міні-футболу в шпиталі облаштувати.1