Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Власник готелю в Переяславі побив заступника міністра

Власник готелю в Переяславі побив заступника міністра

Замміністра економіки України Юлія Клименко

Власник готелю “Артак” у Переяславі-Хмельницькому 51-річний Атом Авдалян, якого заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко звинуватила у побитті її та членів її сім’ї, заперечує свою провину та заявляє, що конфлікт спровокувала саме родина чиновниці. Про це він сказав у коментарі телеканалу “112 Україна“.

Також Авдалян стверджує, що Клименко йому погрожувала.

“Вона вийшла з машини, почала кричати, що “я тут заступник міністра економіки”, “я вас всіх посаджу”, “у вас тут усе незаконно, і земля незаконна”, і почала провокувати бійку. Її ніхто пальцем не чіпав”, – заявив чоловік.

Ось Юлія Клименко розповідає про те, що сталося на своїй сторінці у Фейсбук.

Що я Вам скажу, панове, про бізнес-клімат, інвестиції та туризм в Україні. Позавчора ми з чоловіком вирішили показати дітям пам’ятки Киівскоі області та відвідали Національний заповідник Переяслав. Після чого заіхали оглянути центр міста Переяслав та щось поїсти. Незорієнтувавшись та заблукавши в чужому місці, ми заїхали розвернутися на парковці біля готелю “Артак” (Новокиівське шосе 51) в той самий час, як туди під’їхав запаркуватися на Нісан Патрол власник готелю (як потім представився криками цей “джентельмен” – так буду називати його далі). Оскільки ми замешкалися і не встигли швидко розвернутися, “джентельмен” почав голосно сигналити і через 15 секунд оскаженілий вилетів зі своєї машини та почав штовхати і бити через відкрите вікно машини старшого сина, викрикуючи нецензурну лексику та погрози. Коли з машини зміг вийти син, вибіг мій чоловік, а згодом і я, щоб зрозуміти що сталося та заспокоїти “джентельмена”, до нас підбіг ще й пасажир Нісана та активно підключився до нашого побиття. Не буду довго описувати весь цей безлад, відбірну нецензурну лексику “джентельмена” (як згодом сказали двоє молодших дітей “вони такого навіть в школі не чули”) та погрози моєму та життю моєї сім’ї, хочу тільки сказати про наші результати: моя синьо-фіолетово-зелена права рука з гематомами, розірвана одежа, пошкоджений ніс чоловіка, численні садна, гулі та гематомами на голові сина, якого били головою об бетонний бордюр, забите плече, численні синьці, подряпини та садна по всьому тілу, а також психологічна травма молодших дітей, які все це спостерігали. Це все ми отримали тільки тому, що заважали “джентельмену” заїхати його великою машиною на парковку, яка скоріше всього знаходиться в межах червоних ліній та належить місту, отже не є приватною, а є спільно територією переяславськоі громади. В результаті ми провели 5 годин у районному відділку міліції, надавали свідчення, знімали побої з трьома дітьми, які боялися вийти на вулицю, бо там “ті страшні люди”. Я не буду детально описувати умови роботи слідчих та стан приміщення, яке не ремонтувалося мабуть понад 30 років, це можна тільки порівняти з тією сюрреалістичною історією, яка з нами сталася серед білого дня в тихому спокійному місті. Але хочу подякувати слідчим Качайло Р. та Онищенко С. за їх терпіння та роботу, адже працюючи в таких умовах і скоріше всього за мізерну зарплатню, вони провели з нами п’ятницю вечір до 22.00. Відкриті кримінальні провадження і тепер слідство розбирається хто цей оскаженілий “джентельмен”, який готовий вбити головою об бетонний бордюр 18-річного хлопця тільки за те, що той заважав йому на парковці.

Я ж цього зробила свій висновок, відчувши себе абсолютно беззахисним громадянином: Рівень насильства та агресії у суспільстві зашкалює і на це потрібно звернути першочергову увагу, бо інакше ніяку міцну та економічно потужну країну ми не побудуємо. Безпека громадян та гостей повинна бути на першому місці, для чого потрібно далі робити глибинну реформу правоохоронних органів та підсилювати їх інституційну спроможність, тому що без цього ніякій бізнес, туристи чи інвестори не зможуть працювати в Україні, бо я собі навіть не уявляю якби на нашому місці була б сім’я іноземних туристів, які хотіли подивитися туристичні місця біля Києва, а “джентельмен”, який як власник готелю, повинен бути зацікавлений у розвитку туристичного потенціалу Переяславщини, веде себе агресивно-неадекватно, нападаючи на людей. Один такий інцидент здатен повністю перекреслити нашу багатомісячну роботу з покращення іміджу України, бізнес-середовища, чисельні українські бізнес форуми в інших країнах світу.

За фактом побиття Клименко та членів її сім’ї відкрито кримінальне провадження.

Сюр ще полягає в тому, що я, заступник міністра, який відповідає за туризм і категоризацію готелів, відчула всю гостинність туристичної галузі, так би мовити, на своїй шкурі”, – пожартувала Клименко.

Юлія Клименко має намір добиватися притягнення до кримінальної відповідальності власника готелю в Переяславі-Хмельницькому, який напав на неї та членів її сім’ї.

Тим часом правоохоронці заявляють, що ще не з’ясували, хто перший почав бійку. Заступницю міністра економіки Юлію Клименко, яка перебуває на шостому місяці вагітності, госпіталізували до лікарні. Про це вона повідомила ТСН. Три дні тому, за словами Юлії Клименко, її та її сім’ю побили на місцевій парковці в Переяславі-Хмельницькому на Київщині, і зробив це власник готелю, біля якого зупинилася їхня машина. Сам господар готелю Атом Авдалян заперечує звинувачення і твердить, що жінку ніхто не чіпав, а жертвою став він – за його словами, побили – його. Нині сторони знімають побої у судово-медичній експертизі і чекають на результати розслідувань поліції. Правоохоронці заявляють, що ще не з’ясували, хто перший почав бійку, тому відкрили провадження за фактом завдання легких тілесних ушкоджень обом сторонам. Версії сторін слухав Олександр Шилко. Подробиці дивіться в сюжеті ТСН.


Відео1