Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » З робочим візитом Переяславщину відвідав Голова Київської ОДА

З робочим візитом Переяславщину відвідав Голова Київської ОДА

З робочим візитом Переяславщину відвідав Голова Київської ОДА

Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук у п’ятницю, 26 серпня, відвідав Переяславщину з робочим візитом. Очільник області обговорив з місцевим керівництвом розвиток району, а також взяв участь у розширеній колегії відділу освіти «Про підсумки роботи освітянських закладів Переяслав-Хмельницького району в 2015/2016 навчальному році та стратегічні напрямки розвитку системи освіти району у 2016/2017 навчальному році».

«Переяславщина вразила своєю єдиною думкою, єдиним вектором розвитку. В районі чітко структуровані пріоритети розвитку місцевої громади», — заявив Максим Мельничук.

Він додав, що в районі добре виконуються соціальні та освітянські програми.

«Я відчув єдине прагнення до об’єднання жителів в об’єднану територіальну громаду навколо міста Переяслав-Хмельницький. Усі представники місцевого самоврядування говорили про позитивну тенденцію і про те, що уже проведені переговори про об’єднання в одну велику Переяслав-Хмельницьку об’єднану територіальну громаду», — сказав керівник області.

Також він закликав жителів Переяслав-Хмельницького району об’єднуватися в територіальні громади і самостійно визначатися з пріоритетами розвитку.

«Об’єднання територіальних громад має базуватися на трьох китах: перший — освітянський, другий — медичний, медичне забезпечення, третій — це культурне та духовне збагачення», — зазначив Максим Мельничук.

Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук також додав, що у Переяслав-Хмельницькому районі наразі є проблеми, однак вони спільні як для всієї Київщини, так і в цілому для України — тарифи на комунальні послуги, висока вартість навчання та недостатньо якісна медицина.

При цьому він підкреслив, що міська влада має прислуховуватися до потреб освітян та пообіцяв, що фінансування освітньої галузі буде збільшено за рахунок виконання областю бюджету на 152%. «В середньому вартість навчання одного учня в районі складає біля 19 тисяч гривень, що в 2,5 рази більше, ніж передбачає затверджений Урядом України бюджет. Тому тут є великі сподівання на те, що ті кошти, які виділяються і витрачаються на утримання та проведення освітянської діяльності в районі, будуть зменшуватися за рахунок того, що йтиме оптимізація», — резюмував керівник області. У свою чергу голова Переяслав-Хмельницької РДА Андрій Пряхін відзвітував про соціально-економічний розвиток району за червень-липень 2016-го року, виконання районних програм та напрацювання в освітній галузі.

«Промислові підприємства району у першому півріччі реалізували продукції на 315,9 млн грн, а в зерновому господарстві аграрії прогнозують зібрати більше 200 тис. тонн зерна», — сказав Андрій Пряхін. За його словами, на Переяславщині цього року розпочато реалізацію двох нових інвестиційних проектів, а на ремонт доріг загального користування залучено понад 100 тисяч гривен позабюджетних коштів. Крім того, голова РДА продемонстрував презентацію досягнень району.

В роботі колегії взяли учать голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда та міський голова Переяслав-Хмельницького Тарас Костін.1