Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Конкурс на вивезення сміття у місті виграв «Переяслав буд»

Конкурс на вивезення сміття у місті виграв «Переяслав буд»

1 червня міський голова Переяслава-Хмельницького Тарас Костін провів чергове засідання виконкому міської ради. Перед його початком у сесійній залі засідала комісія по визначенню компанії, що вивозитиме тверді побутові відходи з території міста. Як ми вже повідомляли, раніше через виникнення серйозних непорозумінь між засновниками «Грін-тери», що виконувала цю роботу, було оголошено конкурс на визначення нового підрядника. Заявки для участі у конкурсі подало дві компанії. В результаті тривалого обговорення перевагу було надано компанії «Переяслав буд», яку очолює Роман Модебадзе, і яка займалася вивезенням впродовж останніх років. для жителів та підприємств і організацій міста нічого у наданні цієї послуги не змінюється.

А першим питанням порядку денного виконкому було про виконання бюджету міста за 1 квартал 2016 року. Начальник фінуправління міської ради Юлія Жарко поінформувала, що доходи в цілому склали 58 млн. 934,6 тис. грн., або 100,4 % до планових призначень. Детально розповіла, скільки було отримано “власних” доходів, скільки дотацій, куди витрачено і таке інше.

Серед іншого, учасники засідання знову повернулися до потреби демонтажу давно непрацюючої і навіть небезпечної водонапірної башти на території ЗОШ №4. В ході обговорення більшість схилилися до того, що башту слід однозначно знести. З проханнями про це директор школи звертається до міської ради вже давно. Проте, щоб дотриматися відповідної процедури, було вирішено спершу провести її обстеження та скласти офіційний акт про її аварійність.

З настанням літнього тепла немало розважальних, торгівельних закладів міста прагнуть надавати свої послуги на прилеглій території. З обговоренням певних умов було надано дозволи для тимчасового розміщення столиків біля кінотеатру “3Д” та готелю «Пектораль». Обидва заклади поряд з центральною площею.

Серед житлових питань привернуло увагу клопотання міського ВУЖКГ про виключення з числа службових однієї з квартир по вул. Мазепи. Члени виконкому підтримали це клопотання, адже, як було сказано, у квартирі проживає жінка, яка вже 25 років працює двірником жеку. Відповідно до діючого законодавства вона вже давно заслужила, щоб квартира стала її власністю.1