Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Конкурс на вивезення сміття у місті виграв «Переяслав буд»

Конкурс на вивезення сміття у місті виграв «Переяслав буд»

1 червня міський голова Переяслава-Хмельницького Тарас Костін провів чергове засідання виконкому міської ради. Перед його початком у сесійній залі засідала комісія по визначенню компанії, що вивозитиме тверді побутові відходи з території міста. Як ми вже повідомляли, раніше через виникнення серйозних непорозумінь між засновниками «Грін-тери», що виконувала цю роботу, було оголошено конкурс на визначення нового підрядника. Заявки для участі у конкурсі подало дві компанії. В результаті тривалого обговорення перевагу було надано компанії «Переяслав буд», яку очолює Роман Модебадзе, і яка займалася вивезенням впродовж останніх років. для жителів та підприємств і організацій міста нічого у наданні цієї послуги не змінюється.

А першим питанням порядку денного виконкому було про виконання бюджету міста за 1 квартал 2016 року. Начальник фінуправління міської ради Юлія Жарко поінформувала, що доходи в цілому склали 58 млн. 934,6 тис. грн., або 100,4 % до планових призначень. Детально розповіла, скільки було отримано “власних” доходів, скільки дотацій, куди витрачено і таке інше.

Серед іншого, учасники засідання знову повернулися до потреби демонтажу давно непрацюючої і навіть небезпечної водонапірної башти на території ЗОШ №4. В ході обговорення більшість схилилися до того, що башту слід однозначно знести. З проханнями про це директор школи звертається до міської ради вже давно. Проте, щоб дотриматися відповідної процедури, було вирішено спершу провести її обстеження та скласти офіційний акт про її аварійність.

З настанням літнього тепла немало розважальних, торгівельних закладів міста прагнуть надавати свої послуги на прилеглій території. З обговоренням певних умов було надано дозволи для тимчасового розміщення столиків біля кінотеатру “3Д” та готелю «Пектораль». Обидва заклади поряд з центральною площею.

Серед житлових питань привернуло увагу клопотання міського ВУЖКГ про виключення з числа службових однієї з квартир по вул. Мазепи. Члени виконкому підтримали це клопотання, адже, як було сказано, у квартирі проживає жінка, яка вже 25 років працює двірником жеку. Відповідно до діючого законодавства вона вже давно заслужила, щоб квартира стала її власністю.1