Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Відкриття художньої виставки «Мистецька палітра»

Відкриття художньої виставки «Мистецька палітра»

Відкриття художньої виставки «Мистецька палітра»

18 вересня у виставковій залі Переяславського центру культури та мистецтв відклилась художня виставка «Мистецька палітра».

Виставка яскраво доводить, що сучасне авторське мистецтво є результатом прагнення місцевих художників висловити власну індивідуальність, авторську філософію, ствердити життєві та світоглядні позиції, що найкраще проявляються у їх творчості. Виставка художніх робіт – це завжди свято. Тож і цей захід став святом, наповненим музикою, живописом та поезією. Ці складові навіки поєднані струнами долі, зливаються воєдино у сприйнятті творчих людей, звучать у їх душах незбагненними, глибоко хвилюючими акордами.

Переяслав заслужено вважається духовною скарбницею України. Він завжди є красивим, цікавим і неповторним. Саме він – невичерпне джерело творчості та натхнення для багатьох митців нашого краю. Цього разу на виставку свої роботи представили 20 митців Переяславщини, – ті, хто народився і живе у Переяславі, і ті, хто землі цієї серцем приріс. Це Роман Мотузок, Галина Глушко, Алла Літкова, Наталія Моспан, Олена Мікула, Олег Засипкін, Юрій Авраменко, Юрій Шкарупін, Ірина Кузьмицька, Сергій Шило, Тетяна Трухан, Олександр Сусь, Віталій Большешальський, Людмила Леляк, Анастасія Яковенко, Віктор Смірнов, Юлія Овсієнко, Аполінарія Веклюк, Антоніна Грицай, Роман Мацьовка. На створення художніх робіт у різні часи їх надихав Переяслав. Його історія відображена через призму добрих справ його видатних мешканців, які в усі часи творили і примножували славу та добробут міста.

У церемонія відкриття взяли участь: міський голова Вячеслав Саулко, заступник міського голови Оксана Степаненко, керівники та працівники окремих відділів міської ради, художники – автори, молодь, жителі міста. Музичну атмосферу виставки створювали: тріо викладачів Переяславської мистецької школи імені Павла Сениці та її директор Вадим Ноздровський. Захід організовано та проведено за сприяння відділу культури і туризму виконкому Переяславської міської ради.1