Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Розпочався VI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання»
14.10.2017

Захід присвячений 94-й річниці від дня народження Героя України та визначного музейного діяча Михайла Сікорського.


Кращі учні Переяслава отримали стипендію міської ради
10.10.2017

9 жовтня у залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулося нагородження учнівської молоді – стипендіатів міської ради, які досягли успіхів в предметних олімпіадах, спорті, мистецтві, як на обласному, всеукраїнському, так і міжнародному рівнях.


Андрій Шевченко отримав посвідчення Почесного громадянина Переяслав-Хмельницький
09.10.2017


Фермер із Переяславщини стане заступником міністра аграрної політики
29.09.2017

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав кандидатуру віце-президента Асоціації фермерів і приватних землевласників України Віктора Шеремета на посаду заступника міністра аграрної політики і продовольства.


Розпочав роботу туристично-інформаційний центр
28.09.2017


Головна » Новини » Виставка дитячих картин у художній школі

Виставка дитячих картин у художній школі

Виставка дитячих картин у художній школі

27 грудня в Переяслав-Хмельницькій дитячій художній школі відкрилась виставка картин намальованих вихованцями закладу за власної фантазії на уроках композиції протягом першої половини навчального року. Ці мистецькі творіння розмістили на стінах у двох класах. У фойє художньої школи на огляд представлені картини переяславських художників Романа Мотузка, Анатолія Нечая, Ірини Кузьмицької, Наталії Мостіпан та випускниці художньої школи Тетяни Тендітної із Цибель.

Учасників виставки завітали привітати заступник міського голови Валентина Губенко та начальник служби у справах дітей виконкому міської ради Катерина Лой.

– Дитячий малюнок завжди привертає увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою. Ці дитячі картини просто випромінюють мир, гармонію, тепло, позитив і гарний настрій. За допомогою засобів образотворчого мистецтва юні художники висловлюють свої почуття та ставлення до світ. Я пишаюся що в нашому місті є такі талановиті юні художники, – серед іншого сказала Валентина Валеріївна.

У свою чергу директор дитячої художньої школи Степан Куций прозвітував про роботу у першому семестрі та оцінив творчі здібності усіх 106 учнів, які тут навчаються. Він також подякував міській владі за те, що активно підтримує культурно-мистецькі заходи, які проводяться у нашому місті.

Загалом на виставці представлено близько двох сотень кращих робіт виконаних учнями в різних жанрах. Усі до одної картини вражають своєю різноманітністю – це і пейзажі, і натюрморти, і зображення квітів, тварин, птахів тощо. Та особливу увагу напередодні нового року привертають малюнки на новорічно-різдвяну тематику. А ось 13-річна Анастасія Соловка із міста вирішила намалювати сюжет, який їй запам’ятався після відвідування Львова.

– У художній школі я навчаюся п’ять років, – каже дівчинка. – За цей час вже багато чому навчилася з азів мистецтва. На своїй картині я зобразила сюжет нещодавно побачений у Львові: подружжя, яке в негоду крокує до церкви під однією парасолькою.

Оглянути експозицію виставки можна до 18 січня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.


1