Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Відомий онлайн-рітейлер проводить конкурс студентських есе
15.05.2020


Де в Переяславі можна придбити освячені паски
14.04.2020


Як уберегтися від коронавірусу?
14.03.2020

Вакцина проти коронавірусу поки що не розроблена. Але уберегтися від нього можна, головне – не панікувати й дотримуватися деяких простих правил. Про них розповідає начальник районного управління Держпродспоживслужби Олексій Роман


Карантин у Переяславі
13.03.2020

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.


Що треба знати пацієнтам про другий етап медичної реформи
11.02.2020


Головна » Новини » Виставка дитячих картин у художній школі

Виставка дитячих картин у художній школі

Виставка дитячих картин у художній школі

27 грудня в Переяслав-Хмельницькій дитячій художній школі відкрилась виставка картин намальованих вихованцями закладу за власної фантазії на уроках композиції протягом першої половини навчального року. Ці мистецькі творіння розмістили на стінах у двох класах. У фойє художньої школи на огляд представлені картини переяславських художників Романа Мотузка, Анатолія Нечая, Ірини Кузьмицької, Наталії Мостіпан та випускниці художньої школи Тетяни Тендітної із Цибель.

Учасників виставки завітали привітати заступник міського голови Валентина Губенко та начальник служби у справах дітей виконкому міської ради Катерина Лой.

– Дитячий малюнок завжди привертає увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою. Ці дитячі картини просто випромінюють мир, гармонію, тепло, позитив і гарний настрій. За допомогою засобів образотворчого мистецтва юні художники висловлюють свої почуття та ставлення до світ. Я пишаюся що в нашому місті є такі талановиті юні художники, – серед іншого сказала Валентина Валеріївна.

У свою чергу директор дитячої художньої школи Степан Куций прозвітував про роботу у першому семестрі та оцінив творчі здібності усіх 106 учнів, які тут навчаються. Він також подякував міській владі за те, що активно підтримує культурно-мистецькі заходи, які проводяться у нашому місті.

Загалом на виставці представлено близько двох сотень кращих робіт виконаних учнями в різних жанрах. Усі до одної картини вражають своєю різноманітністю – це і пейзажі, і натюрморти, і зображення квітів, тварин, птахів тощо. Та особливу увагу напередодні нового року привертають малюнки на новорічно-різдвяну тематику. А ось 13-річна Анастасія Соловка із міста вирішила намалювати сюжет, який їй запам’ятався після відвідування Львова.

– У художній школі я навчаюся п’ять років, – каже дівчинка. – За цей час вже багато чому навчилася з азів мистецтва. На своїй картині я зобразила сюжет нещодавно побачений у Львові: подружжя, яке в негоду крокує до церкви під однією парасолькою.

Оглянути експозицію виставки можна до 18 січня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.1