Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Виставка дитячих картин у художній школі

Виставка дитячих картин у художній школі

Виставка дитячих картин у художній школі

27 грудня в Переяслав-Хмельницькій дитячій художній школі відкрилась виставка картин намальованих вихованцями закладу за власної фантазії на уроках композиції протягом першої половини навчального року. Ці мистецькі творіння розмістили на стінах у двох класах. У фойє художньої школи на огляд представлені картини переяславських художників Романа Мотузка, Анатолія Нечая, Ірини Кузьмицької, Наталії Мостіпан та випускниці художньої школи Тетяни Тендітної із Цибель.

Учасників виставки завітали привітати заступник міського голови Валентина Губенко та начальник служби у справах дітей виконкому міської ради Катерина Лой.

– Дитячий малюнок завжди привертає увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою. Ці дитячі картини просто випромінюють мир, гармонію, тепло, позитив і гарний настрій. За допомогою засобів образотворчого мистецтва юні художники висловлюють свої почуття та ставлення до світ. Я пишаюся що в нашому місті є такі талановиті юні художники, – серед іншого сказала Валентина Валеріївна.

У свою чергу директор дитячої художньої школи Степан Куций прозвітував про роботу у першому семестрі та оцінив творчі здібності усіх 106 учнів, які тут навчаються. Він також подякував міській владі за те, що активно підтримує культурно-мистецькі заходи, які проводяться у нашому місті.

Загалом на виставці представлено близько двох сотень кращих робіт виконаних учнями в різних жанрах. Усі до одної картини вражають своєю різноманітністю – це і пейзажі, і натюрморти, і зображення квітів, тварин, птахів тощо. Та особливу увагу напередодні нового року привертають малюнки на новорічно-різдвяну тематику. А ось 13-річна Анастасія Соловка із міста вирішила намалювати сюжет, який їй запам’ятався після відвідування Львова.

– У художній школі я навчаюся п’ять років, – каже дівчинка. – За цей час вже багато чому навчилася з азів мистецтва. На своїй картині я зобразила сюжет нещодавно побачений у Львові: подружжя, яке в негоду крокує до церкви під однією парасолькою.

Оглянути експозицію виставки можна до 18 січня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00.1