Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Відкрито пам’ятник загиблим бійцям АТО
24.03.2019


Нова громадська вбиральня буде платною
23.03.2019


Музей кобзарства відзначив 30ти річний ювілей
22.03.2019


Ярмарок професій для випускників Переяславщини
22.03.2019


Нерест 2019. Водойми де дозволено риболовля у нерест
20.03.2019

Київський рибоохоронний патруль опублікував перелік ділянок водойм Київщини, де дозволений любительський і спортивний вилов риби.


Головна » Новини » Вийшла з друку книга про Андруші

Вийшла з друку книга про Андруші

Вийшла з друку книга про Андруші

Дворічна праця активістів ГО «Старий Дніпро» над книгою «Затоплений рай: Андруші у спогадах та документах» успішно завершена – вона вийшла друком у видавництві «Український пріоритет». Автором-упорядником видання є наш земляк, професійний журналіст Микола Михняк.

В книзі представлено спогади, документи та світлини про с. Андруші та його мешканців з 20-х років минулого століття до 1970-го року, року масового переселення їх до мікрорайону Нові Андруші в Переяславі.

17 жовтня у педагогічному університеті під час VІІ Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання» було вперше представлено видання загалу. До бібліотеки Національної спілки краєзнавців України я передав по екземпляру книг, створених за підтримки нашої організації.

Тож нині всі охочі можуть придбати згадане видання, яке, до слова, є першим із започаткованої серії «Затоплені села Переяславщини», в ГО «Старий Дніпро» (адреси та телефони – на офіційному сайті нашої організації www.olddniepr.org.ua). Маю сподівання, що книга вам сподобається, а виручені від продажі кошти підуть на чергові видання про затоплені села Підсінне, В’юнище, Козинці, Трахтемирів, Городище та Комарівку.


Автор: Віталій Іващенко, голова ГО «Старий Дніпро»

1