Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Вийшла з друку книга про Андруші

Вийшла з друку книга про Андруші

Вийшла з друку книга про Андруші

Дворічна праця активістів ГО «Старий Дніпро» над книгою «Затоплений рай: Андруші у спогадах та документах» успішно завершена – вона вийшла друком у видавництві «Український пріоритет». Автором-упорядником видання є наш земляк, професійний журналіст Микола Михняк.

В книзі представлено спогади, документи та світлини про с. Андруші та його мешканців з 20-х років минулого століття до 1970-го року, року масового переселення їх до мікрорайону Нові Андруші в Переяславі.

17 жовтня у педагогічному університеті під час VІІ Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання» було вперше представлено видання загалу. До бібліотеки Національної спілки краєзнавців України я передав по екземпляру книг, створених за підтримки нашої організації.

Тож нині всі охочі можуть придбати згадане видання, яке, до слова, є першим із започаткованої серії «Затоплені села Переяславщини», в ГО «Старий Дніпро» (адреси та телефони – на офіційному сайті нашої організації www.olddniepr.org.ua). Маю сподівання, що книга вам сподобається, а виручені від продажі кошти підуть на чергові видання про затоплені села Підсінне, В’юнище, Козинці, Трахтемирів, Городище та Комарівку.


Автор: Віталій Іващенко, голова ГО «Старий Дніпро»

1