Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Вихідні в Україні в 2019 році: коли і скільки відпочиватимуть українці

Вихідні в Україні в 2019 році: коли і скільки відпочиватимуть українці

У новому році святкові дні подарують нам більше десятка додаткових вихідних. Далі розповімо, коли відпочиватимуть українці у 2019 році.

Скільки вихідних днів буде в 2019 році

Вихідні та робочі дні в Україні у 2019 році матимуть дуже вдалу розстановку. Новий рік принесе українцям 11 додаткових вихідних, велика частина з яких вигідно об'єднано в блоки за звичайними вихідними днями – суботою і неділею. Це дозволить людям оптимально спланувати свої подорожі та відпочинок.

Повний список державних свят України

 • 1 січня – Новий рік
 • 7 січня – Різдво Христове (православне)
 • 8 березня – Міжнародний жіночий день
 • 28 квітня – Великдень
 • 1 травня – День праці
 • 9 травня – День Перемоги
 • 16 червня – Трійця
 • 28 червня – День Конституції
 • 24 серпня – День Незалежності
 • 14 жовтня – День захисника України
 • 25 грудня – Різдво Христове (католицьке)

Найбільшу кількість вихідних в 2019 році припадає на зимові місяці – у зв'язку з новорічними та різдвяними святами. Святковими і вихідними традиційно залишаються 1 і 7 січня (Новий рік, православне Різдво), також до них тепер додалося і 25 грудня (католицьке Різдво).

Оскільки 7 січня цього року припадає на понеділок, то на православне Різдво, як і на Новий рік, українці зможуть насолодитися трьома вихідними днями поспіль.

Досить суміщених вихідних буде і навесні. Так, у березні три дні поспіль Україна відпочиватиме завдяки Міжнародному жіночому дню-свято 8 березня потрапляє цього разу на п'ятницю.

У квітні Великдень випадає на неділю 28 число, тому вихідним стає і понеділок 29-є. А оскільки в квітні всього 30 днів, а наступний найближчий свято вже через день – 1 травня (середа), Кабмін перенесе робочий день 30 квітня (вівторок) на суботу, 11 травня.

Таким чином травневі вихідні 2019 року в Україні триватимуть 5 днів – з 27 квітня по 1 травня включно!

Залишається святковим і вихідним днем 9 травня (День Перемоги), правда, цього року він випав на середину тижня-четвер.

Влітку багатий вихідними залишається Червень-в 2019 році в першому літньому місяці двічі випадають вихідні по 3 дні поспіль.

Так, у зв'язку з Трійцею (16 червня, неділя) українці відпочиватимуть 15, 16 і 17 червня, а у зв'язку З Днем Конституції (28 червня, п'ятниця) - 28, 29 і 30 Червня.

Наступна трійка вихідних чекає країну в серпні – День Незалежності України 24 серпня потрапляє на суботу, тому відповідно до законодавства вихідним стає і понеділок 26 серпня.

Восени додаткових вихідних буде найменше-лише один. Це День захисника України, який відзначають 14 жовтня, на Покрову. Це понеділок, так що відпочивати знову можна буде три дні поспіль – 12, 13 і 14 жовтня.

Католицьке Різдво 25 грудня в 2019 році припадає на середу. Тому в кінці року країну чекає ще один додатковий вихідний посеред робочого тижня.

А от на наступні новорічні свята в українців є шанс отримати відразу 4 вихідних дні поспіль!1