Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » У Переяславській громаді відзначили День місцевого самоврядування

У Переяславській громаді відзначили День місцевого самоврядування

У Переяславській громаді відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня, у місті Переяслав відбулися заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь міський голова Вячеслав Саулко, його заступники, секретар міської ради, керуюча справами виконкому, депутати, представники підприємств, установ та організацій міста.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято підкреслює велику значимість існування важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну державу, – підкреслив міський голова Вячеслав Саулко. – Бажаю усім вам, хто працює на благо нашої територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, нових звершень та здобутків на ниві служіння людям, справжнього відчуття задоволення від тієї справи, яку ви робите гідно та професійно».

Крім вітань святкова програма заходу супроводжувалася й нагородами. За сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток органів місцевого самоврядування, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята грамотами та подяками різного рівня відзначено чималу когорту працівників органів місцевого самоврядування Переяславщини. Окремо Подяку за співпрацю від імені директора Київського обласного центру зайнятості Дениса Дармостука Вячеславу Володимировичу вручила Любов Красова. Ряд нагород на винуватців заходу очікував і від Київської громадської організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Вітальна святкова програма супроводжувалась чудовими художніми номерами, підготовленими Лідією Ющишин та Вікторією Якубовською.1