Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Відомий онлайн-рітейлер проводить конкурс студентських есе
15.05.2020


Де в Переяславі можна придбити освячені паски
14.04.2020


Як уберегтися від коронавірусу?
14.03.2020

Вакцина проти коронавірусу поки що не розроблена. Але уберегтися від нього можна, головне – не панікувати й дотримуватися деяких простих правил. Про них розповідає начальник районного управління Держпродспоживслужби Олексій Роман


Карантин у Переяславі
13.03.2020

Припиняється робора всіх навчальних закладів, скасовуються недільні базари скасовуються.


Що треба знати пацієнтам про другий етап медичної реформи
11.02.2020


Головна » Новини » Переяслав відвідав Голова Пенсійного фонду України

Переяслав відвідав Голова Пенсійного фонду України

Переяслав відвідав Голова Пенсійного фонду України

17 лютого цього року в залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА відбулось виїзне засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олега Письменного, начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Фатхутдінова, директора департаменту соціального захисту населення КОДА Вадима Галицького, голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрія Пряхіна та міського голови Тараса Костіна.

До обговорення актуальних питань діяльності Фонду запрошено представників органів місцевої влади, організації ветеранів України.

У 2016 році власні доходи до Пенсійного фонду в Київській області склали понад 4 млрд. грн. Планове завдання виконано на 100, 7%. Понад план залучено майже 29 млн. грн. За результатами спільних дій з фіскальною службою та службою з питань праці минулоріч легалізовано 2,5 тис. робочих місць, що дало можливість додатково мобілізувати до бюджету Фонду майже 2 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Сьогодні в регіоні, як і в цілому по державі, значна увага приділяється питанню передбачення видатків у місцевих бюджетах на оплату праці бюджетних установ з урахуванням підвищення мінімального розміру заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень. Проведений за січень аналіз свідчить, що в усіх районах Київщини відбулось зростання фонду оплати праці на 24 %. За рахунок цього очікується збільшення надходжень єдиного внеску понад 850 млн. грн.

У своєму виступі Олексій Зарудний наголосив, що досвід Київщини – це в першу чергу чіткий контроль за надходженням коштів до пенсіонерів. Питання своєчасної доставки пенсії листоношами до конкретних громадян постійно контролюється органами пенсійної служби області.1