Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Огляд брокера Робофорекс (Roboforex)
30.11.2022


Проведение распродаж и скидок на Черную Пятницу
17.11.2022


Прощання із воїном Олексієм Цупилом
14.11.2022


Головна » Новини » Переяслав відвідав Голова Пенсійного фонду України

Переяслав відвідав Голова Пенсійного фонду України

Переяслав відвідав Голова Пенсійного фонду України

17 лютого цього року в залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА відбулось виїзне засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за участю Голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олега Письменного, начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Фатхутдінова, директора департаменту соціального захисту населення КОДА Вадима Галицького, голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрія Пряхіна та міського голови Тараса Костіна.

До обговорення актуальних питань діяльності Фонду запрошено представників органів місцевої влади, організації ветеранів України.

У 2016 році власні доходи до Пенсійного фонду в Київській області склали понад 4 млрд. грн. Планове завдання виконано на 100, 7%. Понад план залучено майже 29 млн. грн. За результатами спільних дій з фіскальною службою та службою з питань праці минулоріч легалізовано 2,5 тис. робочих місць, що дало можливість додатково мобілізувати до бюджету Фонду майже 2 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Сьогодні в регіоні, як і в цілому по державі, значна увага приділяється питанню передбачення видатків у місцевих бюджетах на оплату праці бюджетних установ з урахуванням підвищення мінімального розміру заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 гривень. Проведений за січень аналіз свідчить, що в усіх районах Київщини відбулось зростання фонду оплати праці на 24 %. За рахунок цього очікується збільшення надходжень єдиного внеску понад 850 млн. грн.

У своєму виступі Олексій Зарудний наголосив, що досвід Київщини – це в першу чергу чіткий контроль за надходженням коштів до пенсіонерів. Питання своєчасної доставки пенсії листоношами до конкретних громадян постійно контролюється органами пенсійної служби області.1