Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Головна » Новини » Відбувся схід села у Горбанях

Відбувся схід села у Горбанях

Відбувся схід села у Горбанях

12 квітня 2019 року в будинку культури села Горбані відбувся схід села. Участь у заході взяли голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко, начальник відділу призначення соціальних допомог та субсидій управління соціального захисту населення РДА Ірина Голік, директор ПП «Євросем» Ігор Коновалов та жителі сіл Горбані та Чопилки, які входять до складу даної сільської ради.

Сільський голова Горбанівської сільської ради Василь Вовчанівський у своєму виступі прозвітувався про здійснення виконавчим комітетом Горбанівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2018 рік та окреслив  план програми соціально-економічного розвитку даних населених пунктів на 2019 рік. Серед головного – ремонт доріг, облаштування вуличного освітлення, вирішення питання водопостачання.

Також Василь Петрович повідомив присутнім «Про затвердження висновку Київської облдержадміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного об’єднання територіальних громад  (11 населених пунктів в складі 7 сільських рад району) у Ташанську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Ташань Переяслав-Хмельницького району. Інші подальші дії в даному напрямку відбуватимуться згідно  вимог чинного законодавства.

Виступаючи перед присутніми, поінформував і про пророблену роботу в населених пунктах у рамках проведення двомісячника благоустрою, а також наголосив, що власникам житлових будинків приватного сектору необхідно привести до належного санітарного стану свої прибудинкові та прилеглі до садиб території.

Учасники сходу села роботу сільського голови визнали задовільною.

Директор ПП «Євросем» Ігор Коновалов розповів про діяльність даного підприємства, плани роботи та озвучив перелік соціальних послуг, які надає підприємство своїм орендодавцям. Відповів на численні запитання жителів сіл, які зокрема цікавилися питаннями обробітку землі, виплати орендної плати, заготівлею кормів та іншими.

Про запровадження механізму надання житлових субсидій населенню у готівковій формі поінформувала присутніх Ірина Голік.  Наголосила, що монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачується безпосередньо одержувачам субсидії.

Голова райдержадміністрації Юрій Клименко подякував виконавчому комітету сільської ради за роботу. Відповів на запитання, які звучали від учасників на сході села, та зазначив, що ті порушені питання, які піднімалися жителями даних населених пунктів потребують детального вивчення,  та  будуть вирішуватися спільними зусиллями районного керівництва та виконавчого комітету сільської ради.1