Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
В Переяславі провели роботи з благоустрою території
23.03.2023

Садили кущі, прибрали парк Шевченка та впорядкували зелену зону вздовж вулиці Богдана Хмельницького


Мессі зганьбився в Лізі чемпіонів. За це йому дадуть "Золотий м'яч"?
10.03.2023


Послуги протезування зубів в Києві
24.02.2023


Мер Переяслава отримав відзнаку Верховної Ради «За заслуги перед українським народом»
04.02.2023

Голова Переяславської громади В’ячеслав Саулко повідомив на своїй сторінці у Facebook про отримання Грамоти Верховної Ради України та нагрудного знака «За заслуги перед народом України». Лист був підписаний головою парламенту рівно два місяці тому – 2 грудня 2022 року.


Запрошення на свято Колодія у Переяславі
03.02.2023


Головна » Новини » Увінчання героїчного вчинку

Увінчання героїчного вчинку

22 березня 2013 року в актовій залі Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату службою цивільного захисту у Переяслав-Хмельницькому районі та Переяслав-Хмельницьким районним відділом Держтехногенбезпеки у Київській області відбулось нагородження та відзначення як героїв-рятівників 17-річного учня 11 класу Олега СОЛОВЯ та Богдана БЛИЗНЮКА, який також навчається в 11 класі ліцею-інтернату за їх героїчний вчинок.

Як розповіли герої - 11 березня ми вдвох (Олег та Богдан) поспішали на маршрутку після занять. Проходячи біля стадіону почули якісь незрозумілі звуки з сторони річки Альта. Раптом біля нас пробіг якийсь хлопець і наказав нам бігти за ним. Коли ми побігли слідом так побачили що з ополонки стирчить чиясь голова. Назар (за яким ми побігли) наказав нам підтримувати його за ногу а сам зняв куртку, ліг на лід та ланцюжком на животах ми втрьох підповзли до ополонки, в якій у воді по горло стояв хлопчик. Назар кинув малому край куртки і наказав йому вхопитися за неї, як можна міцніше. Витягнувши хлопчика на берег відвели його під руки до супермаркету, який знаходився поблизу та й чекали на швидку допомогу. Врятованим виявився учень третього класу ЗОШ № 2 Андріем. Швидка оглянувши та надавши медичну допомогу доставила Андрійка додому. Потім нам стало відомо що ми допомагали врятовувати Андріка 23-річному переяславцю Назару СТЕПАНЕНКО, який сказав: «Я рятував дитину з крижаної пастки не задля слави!»

Учнів ліцею-інтернату нагородили почесними грамотами та вручили подарунки майори служби цивільного захисту КАРНАУХ Сергій Миколайович, АПАНОВИЧ Андрій Олександрович та капітан служби цивільного захисту МАТІЄНКО Богдан Іванович.1