Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Увінчання героїчного вчинку

Увінчання героїчного вчинку

22 березня 2013 року в актовій залі Переяслав-Хмельницького ліцею-інтернату службою цивільного захисту у Переяслав-Хмельницькому районі та Переяслав-Хмельницьким районним відділом Держтехногенбезпеки у Київській області відбулось нагородження та відзначення як героїв-рятівників 17-річного учня 11 класу Олега СОЛОВЯ та Богдана БЛИЗНЮКА, який також навчається в 11 класі ліцею-інтернату за їх героїчний вчинок.

Як розповіли герої - 11 березня ми вдвох (Олег та Богдан) поспішали на маршрутку після занять. Проходячи біля стадіону почули якісь незрозумілі звуки з сторони річки Альта. Раптом біля нас пробіг якийсь хлопець і наказав нам бігти за ним. Коли ми побігли слідом так побачили що з ополонки стирчить чиясь голова. Назар (за яким ми побігли) наказав нам підтримувати його за ногу а сам зняв куртку, ліг на лід та ланцюжком на животах ми втрьох підповзли до ополонки, в якій у воді по горло стояв хлопчик. Назар кинув малому край куртки і наказав йому вхопитися за неї, як можна міцніше. Витягнувши хлопчика на берег відвели його під руки до супермаркету, який знаходився поблизу та й чекали на швидку допомогу. Врятованим виявився учень третього класу ЗОШ № 2 Андріем. Швидка оглянувши та надавши медичну допомогу доставила Андрійка додому. Потім нам стало відомо що ми допомагали врятовувати Андріка 23-річному переяславцю Назару СТЕПАНЕНКО, який сказав: «Я рятував дитину з крижаної пастки не задля слави!»

Учнів ліцею-інтернату нагородили почесними грамотами та вручили подарунки майори служби цивільного захисту КАРНАУХ Сергій Миколайович, АПАНОВИЧ Андрій Олександрович та капітан служби цивільного захисту МАТІЄНКО Богдан Іванович.1