Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Головна » Новини » Переяслав-Хмельницький педагогічний університет обрав ректора

Переяслав-Хмельницький педагогічний університет обрав ректора

31 травня 2016 року відбувалися вибори ректора ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім.Григорія Сковороди». Уперше в історії вишу ректора не призначали — його обирала таємним голосуванням громада університету відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту». Згідно зі статтею 42 ЗУ «Про вищу освіту» від 1 липня 2014 року «Керівник вищого навчального закладу обирається шляхом таємного голосування строком на п’ять років у порядку, передбаченому цим Законом і статутом вищого навчального закладу».

У таємному голосуванні мали брати участь 446 осіб: від контингенту студентів — 67; штатних, науково-педагогічних та педагогічних — 335; представників із числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками — 44. На виборах був присутній заступник директора департаменту персоналу, начальник відділу роботи з керівними кадрами МОН України Вячеслав Шиманський. У ролі спостерігачів виступили: представник Всеукраїнської громадської організації «ГРОНУ» — Денис Рудень; громадської організації «Академія інноваційного розвитку освіти» — Анатолій Чуян; засобів масової інформації, редактор газети «Педагогічні обрії» —Людмила Левченко; спостерігач від кандидата на посаду ректора — Василь Дудар. Вибори тривали із 9 до 15 години. Голосування проходило досить жваво. На 10-00 проголосували 215 осіб, на 12-00 — 80% виборців, а на 14-00 — 93,5%.

Процедура підрахунку голосів тривала близько години і о 16-00 було озвучено результати:
«за» — 408 (91,5%);
«проти» — 12;
недійсні — 2.

Тож, колектив університету підтримав кандидатуру Віктора Коцура на посаду ректора, вбачаючи в ньому високопрофесійного керівника.1