Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Місцеві вибори 2020 - особливості голосування
08.10.2020

Місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня цього року, будуть не схожі на попередні. Передусім вони пройдуть на новій територіальній основі – з меншою кількістю районів та громад. А крім того, вперше місцевих депутатів обиратимуть не за мажоритарною, а за пропорційною системою. Що слід знати про майбутні вибори, розповідає Центр громадського моніторингу та контролю.


Місцева влада вже повинні готувати проекти гральних зон в Україні - експерт
23.09.2020


Танцювальна битва «DANCE BATTLE» у Переяславі
25.08.2020


Робота закладів освіти у новому навчальному році
25.08.2020


Без Обмежень собирают Олимпийский
02.06.2020


Головна » Новини » Учнівська молодь прибирала місто

Учнівська молодь прибирала місто

В рамках двомісячника благоустрою мыста студенти Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди та учні міської ЗОШ №7 вийшли на прибирання міста. Зокрема, студенти-першокурсники філологічного, природничо-технологічного та факультету фізичного виховання. Впорядковували територію загалом 96 молодих людей. Прибирали навколо недобудованого університетського корпусу на Спаській Леваді та прибережну частину річки Альта у цьому ж мікрорайоні.

Заступник декана філологічного факультету з виховної роботи Наталія Сердюк, яка працювала зі студентами зазначила:

Ми все сміття сортуємо. У окремі пакети збираємо пластик, папір, скло та метал. На одну купу складаємо велике гілля, на іншу – згребене листя й траву.

Учні ЗОШ №7 прибирали подвір’я свого навчального закладу й стадіон, наводили порядок біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи та в сусідньому з ним сквері, а також на території між школою і університетською недобудовою. Поряд з учнями трудилися і їхні вчителі.

Міський головаТарас Костін також побував на прибиранні та подякував учням, студентам та їхнім наставникам за те, що вони беруть участь у благоустрої міста

Вже 20 квітня на Стогніївський шлях вийшли викладачі кафедри філософії, студенти 3 курсу факультету фізичного виховання, колектив Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів і інвалідів на чолі з Генеральним директором Раїсою Головановою. Очолив прибирання завідувач кафедри філософії Іван Стогній.

Спілкуючись та розповідаючи кумедні історії, молодь згуртувалася й виконувала покладені на неї завдання. Студенти весело та завзято прибрали Стогніївський шлях від сміття та очистили від бур’янів. Також було ізольовано від великих бур’янів 38 плит Стогніївського шляху, які завдавали незручності для проходу.1