Переяслав-Хмельницький колаж
місто Переяслав та Переяслав-Хмельницький район
Останні новини
Акторка Наталія Сумська подарувала НІЕЗ «Переяслав» старовинну італійську шафу
10.06.2021

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав» поповнив зібрання унікальною італійською шафою ручної роботи ХІХ ст.


Великдень (Пасха) у 2021 році
28.03.2021

Великдень в 2021 році припадає на 2 травня. У цей день світле свято Великодня (Пасхи) відзначають православні.


У Переяславі відкрився продуктовий маркет «Фора»
25.02.2021


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-2019 на Переяславщині
25.02.2021

За минулу добу, станом на 8 годин ранку 25.02.2021


Ігор Опанасюк – новий голова суду на Переяславщині
23.02.2021


Головна » Новини » Учнівська молодь прибирала місто

Учнівська молодь прибирала місто

В рамках двомісячника благоустрою мыста студенти Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди та учні міської ЗОШ №7 вийшли на прибирання міста. Зокрема, студенти-першокурсники філологічного, природничо-технологічного та факультету фізичного виховання. Впорядковували територію загалом 96 молодих людей. Прибирали навколо недобудованого університетського корпусу на Спаській Леваді та прибережну частину річки Альта у цьому ж мікрорайоні.

Заступник декана філологічного факультету з виховної роботи Наталія Сердюк, яка працювала зі студентами зазначила:

Ми все сміття сортуємо. У окремі пакети збираємо пластик, папір, скло та метал. На одну купу складаємо велике гілля, на іншу – згребене листя й траву.

Учні ЗОШ №7 прибирали подвір’я свого навчального закладу й стадіон, наводили порядок біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи та в сусідньому з ним сквері, а також на території між школою і університетською недобудовою. Поряд з учнями трудилися і їхні вчителі.

Міський головаТарас Костін також побував на прибиранні та подякував учням, студентам та їхнім наставникам за те, що вони беруть участь у благоустрої міста

Вже 20 квітня на Стогніївський шлях вийшли викладачі кафедри філософії, студенти 3 курсу факультету фізичного виховання, колектив Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів і інвалідів на чолі з Генеральним директором Раїсою Головановою. Очолив прибирання завідувач кафедри філософії Іван Стогній.

Спілкуючись та розповідаючи кумедні історії, молодь згуртувалася й виконувала покладені на неї завдання. Студенти весело та завзято прибрали Стогніївський шлях від сміття та очистили від бур’янів. Також було ізольовано від великих бур’янів 38 плит Стогніївського шляху, які завдавали незручності для проходу.1